Додаткове меню

Нарис «Історія школи XIX-XX ст.»
У середині 80-х років XIX ст. почала cвою діяльність Володарська двокласна церковнопарафіяльна школа з п’ятирічним курсом навчання. В цій школі навчалось до 100 учнів заможних міщан, селян, торговців та ремісників. Але переважна більшість дітей Володарки залишилась неписьменними.
За переписом 1897 року, 75 % населення в Україні було неписьменним, а в районі 80,3%.
На початок ХХ ст. царський уряд дозволив відкривати жіночі школи. Така однокласна школа була відкрита й у Володарці. В ній у двох групах навчалось до 40 дівчат. Таким чином, до 1917 року у Володарці діяло дві церковнопарафіяльні школи: чоловіча (1-5 класи) і жіноча (підготовчий та два класи). В початкових класах вивчались читання, письмо, арифметика, Закон Божий.
У дореволюційний час у Володарці вчителями працювали Швалюк Олександр Петрович, Фещенко Федір Максимович, Ліщенко Іван Петрович, який мав університетську освіту. Деякі з них за прогресивні антидержавні погляди переслідувались і звільнялись з роботи.

У березні 1920 року І-ша Всеукраїнська нарада з народної освіти затвердила систему народної освіти в УСРР. З 1920/1921 н.р. в республіці створено єдиний тип трудової 7-річної школи.
Тяга до знань зумовила значне збільшення кількості учнів у Володарській школі.
Так, у 1922 році в школі нараховувалось до 200 учнів, а окремого приміщення школи не було. Окремі класи розміщувались в різних приміщеннях Володарки. Наприклад, 5-ті класи семирічки знаходилися в приміщенні колишньої контори МТС. Учителями в ці роки працювали брати Бережні, Воронюк, Шумахевич, Горохівський та інші.
Єдина трудова семирічна школа мала охопити навчанням дітей і підлітків з 8 до 15 років.
До кінця 20-х років школа так і не мала єдиного приміщення, тому у зв’язку із збільшенням чисельності учнів довелося працювати у дві зміни.
У 1934 році були встановлені 3 типи шкіл: початкова (1-4 класи), семирічна (1-7 класи), середня (1-10 класи).
У цьому ж році Володарська семирічна школа була реорга¬нізована в середню школу. Це була єдина середня школа в районі. Першим директором цієї школи був А.П.Семида. Заслуженим авторитетом користувались вчителі, які давно працювали у Володарській школі : викладач математики Сорокопуд І.Г., викладач української мови та літератури Квашук М.К., Остапець М.К., Петруха М.І..
З вересня 1935 року директором школи був призначений Сліпенчук Т.В.. У 1937 році його було обрано депутатом Верховної Ради УРСР, і в 1938 році він був переведений на посаду завідуючого Київським обласним відділом народної освіти, а директором школи знову було призначено Семиду А.П..
У 1935/1936 н.р. у Володарській середній школі навчалось 396 учнів. Тут працювали 18 учителів. Серед них з вищою освітою 4, з незакінченою вищою – 4, середньою – 10.
У 1938/1939 н.р. навчалось 470 учнів, а в 1940/1941 н.р. – 495. Майже половина учнів 8-10 класів була з навколишніх сіл. Успішність учнів становила в середньому 90-97 %. У кінці 30-х років середні школи були відкриті в Рудому Селі, Пархомівці, Гайвороні.
Зростання числа шкіл, учнів у них викликало гостру потребу в педагогічних кадрах. У зв’язку з цим в 1935 році у Володарці були відкриті педагогічні курси для підготовки вчителів 1-4 класів, а вчителі-предметники проходили курси підвищення кваліфікації при Білоцерківському педагогічному технікумі. Курси закінчили більше 30 осіб, з них пізніше стало багато хороших вчителів-класоводів: Мазуренко Г.П., Куян К.Й., Вітенко Г.О.
У кінці 30-х років у школі було обладнано два навчальних кабінети: математичний та хіміко-біологічний. Великою подією в житті школи було придбання кіноапарата. Старі парти було замі¬нено новими.
До війни в школі працювали О.Л. Гайовий – викладач фізики, І.Г.Сорокопуд – викладач математики, М.К.Квашук – викладач української мови та літератури, М.Г. Кравченко – викладач біології, З.0.Карбівська – учитель початкових класів, Н.Ф. Деркач – викладач нім. мови, А.М.Андрущенко – викладач історії, Пашук 0.Є. – викладач географії.
За довоєнний період, починаючи з 1936 року, Володарську середню школу закінчили 295 юнаків і дівчат. Велика кількість випускників були учасниками Великої Вітчизняної війни. Багато з них загинули. Загинули під час війни і вчителі: Сорокопуд І.Г., Тройко Я.О., Андрущенко А.М., Пугасій А.Д..
У серпні 1943 року гестапівці розстріляли неподалік від школи 46 підпільників, партизан і їх сімей.
1 січня 1944 року Володарка була звільнена від фашистських окупантів. Директором школи з січня 1944 року був Андрущенко Андрій Микитович, але у березні він був призваний у діючу армію. Заступником директора була О.М.Лихота. З кінця 1944 року і до кінця 1945 року обов’язки директора виконували Тарнавський Леонід Мусійович, Данчук Сергій Дармідонтович, Калашніков С.М.. Така часта зміна директорів пояснюється відсутністю в районі людей з відповідною освітою.
З 24 серпня 1945 року директором школили було призначено Глобця Дмитра Никифоровича, який обіймав цю посаду 7 років. За цей час було багато зроблено по відновленню приміщення і його обладнання. Чимало було зроблено по впорядкуванню шкільної садиби.
Так, у 1945 році в 19 класах навчалось 525 учнів;
У 1946 в 21 класі – 644 учні;
У 1947 в 23 класах – 799 учні;
У 1956 в 24 класах – 906 учнів;
У 1952 в 26 класах – 924 учні,
У 1953 в 25 класах – 959 учнів.
Школа працювала в дві зміни, а з 1947 року – у три. Педагогічний колектив школи нараховував 37-42 вчителі. В тих важких умовах, коли не було достатньої кількості підручників, зошитів, наочних посібників, методичної літератури, вчителі самовіддано працювали, щоб дати учням глибокі і міцні знання.
Так у 1946 році в середній школі працювали: Глобець Дмитро Никифорвич – директор школи, викладач історії; Палева Лариса Вікторівна – заступник директора, викладач математики; Врублівська Наталія Луківна – заступник директора по 1-4 класах; Квашук Марія Карпівна – викладач української мови та літератури; Лебединець Ольга Кирилівна – викладач біології, хімії; Литовка Ліда Петрівна – викладач біології, Джима Ілларіон Кирилович – викладач російської мови та літератури; Кучер Лідія Мусіївна – викладач української мови та літератури; Котелянець Петро Якович – викладач математики; Попова Лідія Петрівна – викладач німецької мови; Григоревич Петро Назарович – викладач фізики.
Учителями 1-4 класів працювали: Фещенко Федір Максимович, Куян Марія Йосипівна, Мельничук Надія Устимівна, Мазуренко Ганна Протасівна, Вітенко Ганна Олександрівна, Басюк Галина Пилипівна, Островська Васса Ігнатіївна. Старшою піонервожатою працювала Тишук Марія Іванівна.
У 1948 році педагогічний колектив дещо обновився: це викладач фізики Якуба Василь Якович, який став заступником директора по навчальній частині, Дяченко Валентина Генріхівна – викладач російської літератури, Ратушнюк Меланія Кузьмівна – викладач математики 8-10 класів, Шевченко Ганна Петрівна – викладач математики 7-8 класів, 3олотар Олена Якимівна – викладач історії 5-7 класів, Панченко Ганна Михайлівна – викладач географії, Михайловський Юрій Миколайович – викладач фізкультури, Чуйко Юлія Яківна – викладач української мови та літератури – 8-10 класи, Михайловська Ніна Порфирівна – викладач німецької мови; Данчук Сергій Дермідонтович – викладач військової підготовки . Учителями 1-4 класів почали працювати молоді вчителі: Савчук Ганна Данилівна, 3оренко Ніна Іванівна, а старшою піонервожатою працювала Харченко Валентина Кузьмівна.
На початку 50-х років вчителька Дяченко В.Г. була нагороджена орденом Трудового Червоного прапора і значком «Відмінник народної освіти».
Школа в той час працювала у дві зміни. У 1950/1951 н.р. комсомольська організація нараховувала 262 комсомольці. Активно працювала піонерська організація, яку в різний час очолювали такі старші піонервожаті, як Тишук М.І., Харченко В.К., Кушнір Г.І., Кобзаренко Л.І.. Велику кількість учнів було охоплено гуртковою роботою. Добре працювали літературні гуртки під керівництвом вчителів: Дяченко В.Г, Чуйко Ю.Я., хоровий – керівник Гошук М.С., автомобільний – керівник Михайловський Ю.М.. Гурківці часто виступали з концертами перед трудівниками Володарки і навколишніх сіл.
У 50-ті роки школа поповнилася новими вчителями. російської
На кінець 1951/1952 н.р. було 906 учнів, із них переведено в наступні класи 857 учнів і залишено на наступний рік 49 учнів, що становило 95 % успішності.
З кінця серпня 1952 року директором школи був призначений Федорченко Павло Кіндратович, який з вересня 1944 року працював завідуючим районним відділом народної освіти. Заступниками працювали Якуба Василь Якович та Гощук Меланія Семенівна (1-4 кл.). Протягом 1952-1955 років педагогічний колектив поповнюється молодими вчителями, випускниками інститутів. Це Нечипоренко Ольга Юхимівна – викладач географії, Бузіна Валентина Петрівна – викладач хімії, Талалай Ера Олександрівна – викладач іноземної мови .
У серпні 1955 року директора школи Федерченка П.К. вдруге призначено завідуючим райвно, а посаду директора обійняв Шевчук Федір Антонович, який до цього очолював райвно. Педагогічний колектив школи в основному залишався той же. Але пізніше вибули з школи завуч Якуба В.Я., а також Демченко Н.Г., Нечипоренко О.Ю..
З 1955 року заступником директора по навчальній частині був призначений Котелянець П.Я.
Друга половина 50-х років характеризується подальшим зміцненням матеріально-технічної бази школи. Обладнуються кабінети фізики, хімії, біології новими приладами та устаткуванням. Школа комплектується кадрами, відповідною освітою.
Велика увага приділяється трудовому вихованню учнів шляхом введення в навчальні плани для учнів 9-10 класів виробничого навчання з тваринництва, агрономії, тракторної та автомобільної справи.
Для учнів 5-7 класів – робота в навчальних майстернях по дереву та металу, дослідницька робота на навчально-дослідних ділянках та в шкільному садку.
У школі була введена посада заступника директора по виробничому навчанню. Ним деякий час працював Остапець М.К.. Незважаючи на певні труднощі в роботі школи, вчителі наполегливо працювали над тим, щоб дати учням глибокі й міцні знання. Наприклад, у 1952/53 і 1953/54 н.р. навчалось
У 1950 році були введені золоті і срібні медалі «За відмінне навчання і зразкову поведінку».
Першими медалістами в цьому 1950 були випускники 10 класу Нечипоренко Ніна, нагороджена Золотою медаллю і Дяченко Текля із с. Березна, нагороджена срібною медаллю.
У 1951 році із золотою медаллю закінчила школу Захарченко Зіна Іларіонівна, а Василенко Валентина і Яковенко Нінель одержали срібні медалі.
У 1952 році золотою медаллю був нагороджений Щербина Юрій, який успішно закінчив КПУ. В цьому ж інституті працював спочатку викладачем, а потім став доктором технічних наук, професором. Зі срібними медалями закінчили школу Білоусов Костянтин і Назарчук Арнольд, обидва закінчили технічні інститути.
У 1953 році медалісткою стала Басюк Людмила, а в 1954 році срібними медалями нагороджені Муковоз Раїса, Дяченко Станіслав, Карайкова Неля Федорівна.
1955 року срібні медалі отримали Мусієнко Ірина Григорівна, Гвоздьова Тамара, Кошова Надія Миколаївна і Захарченко Клавдія Іларіонівна. У 1962 році срібні медалі одержали Семида Валентина Василівна, Коцюк Лариса Романівна.
У 1959 році в школі навчалось 599 учнів, педколектив складався з 38 вчителів. Серед них замість вибулих працювали: Коваленко Ольга Іванівна – викладач російської мови та літератури, Моргунова Ціля Мусіївна – викладач фізики, Романюк Людмила Іванівна – викладач англійської мови, Литвинюк Ганна Іванівна – викладач географії, Смілянський Олександр Федорович – викладач історії, Пустовойт Микола Петрович – викладач фізкультури, Білоцерківська Тамара Федосіївна – викладач біології, Кравчук Галина Федорівна і Сергієнко Валентина Анатоліївна – учителька 1-4 класів. Старшою піонервожатою працювала Кобзаренко Людмила Іванівна.
У цьому ж 1959 році Володарська середня школа дістала офіційну назву – Володарська загальноосвітня трудова політехнічна школа з виробничим навчанням. Школа повинна була давати повну середню загальну політехнічну освіту і трудову підготовку для роботи в народному господарстві. Замість 10 років навчання вводилось 11-річне навчання.
У 1960 році в школі почали працювати групи продовженого дня, їх нараховувалось 8.
У 1961 році директором школи було призначено Романюка Андрія Антоновича. У цьому році було розпочато будівництво нового приміщення середньої школи по вул. Ворошилова, розрахованого на 520 учнів.
1 вересня 1963 року було здано в експлуатацію двоповерхове приміщення середньої школи. У зв’язку з цим початкова школа була ліквідована і створено дві школи: середня (1-10 класи) до 600 учнів, яка розмістилася в новому приміщенні і восьмирічна (1-8 класи) до 320 учнів, яка залишилася в старому приміщенні.
Директором середньої школи залишався Романюк А.А., його заступником залишався Котелянець П.Я.. Директором восьмирічної школи було призначено Бреденка Євгенія Єфремовича, а його заступником Остапця Станіслава Митрофановича.
Педагогічний колектив було поділено у відповідності до кількості класів, навчальних дисциплін. Обидві школи почали працювати в одну зміну, що було великим досягненням для Володарки.
З 1 січня 1967 року був відновлений Володарський район. У зв’язку з цим відбулися зміни в керівництві Володарської вось¬мирічної школи. Директора школи Бреденка Є.Є. було висунуто на посаду завідуючого райвно, а його заступником по навчально-виховній роботі – Півненко Валентину Василівну, яка працювала викладачем математики.
В школі працювали 26 вчителів і вихователів груп продовженого дня: Коваленко 0. І. – викладач російської мови та літератури, Кінзельська Вікторія Антонівна – викладач української мови та літе¬ратури, Миколенко Олександра Макарівна – викладач української та літератури, Хоменко Любов Юхимівна – викладач математики, Назарчук Михайло Матвійович – викладач математики,креслення, Білоцерківська Тамара Феодосіївна – викладач біології, хімії, Черевацька Сара Абрамівна – викладач російської мови та літе-ратури, Литвинюк Ганна Іванівна – викладач географії, Мельничук Дмитро Устимович – викладач історії, Писарчук Василь Степанович – викладач фізкультури, Колісник Катерина Яківна – викладач англійської мови, Шляпський Анатолій Дмитрович – викладач тру¬дового навчання.
Вчителями 1-4 класів працювали Басюк Галина Пилипівна, Фещенко Ганна Корніївна, Мельничук Надія Устимівна, Єрмакова Алла Олександрівна, Васюк Наталія Костянтинівна.
Вихователями груп продовженого дня працювали: Бреденко Марія Іванівна, Воротіна Галина Андріївна, Яремчук Ольга Петрівна, Бондаренко Олена Федотівна, старшими піонервожатими працювали Козачок Наталя Іванівна, а пізніше Чепіль Надія Олександрівна.
У 60-х роках Володарська восьмирічна школа з року в рік виконувала закон про обов'язкове навчання і працювала без другорічників, підвищувалась успішність учнів, майже 40% їх навчались тільки на «відмінно» і «добре». Учні школи продовжували здобувати середню освіту. Деякі з них по закінченню десятирічки отримали медалі. Це Бондаренко Галина Миколаївна – нагороджена золотою медаллю, Бреденко Лариса Євгеніївна – золота медаль, Бондаренко Наталія Андріївна – золота медаль, Федоренко Наталія Миколаївна – золота медаль, Клименко Ніна Василівна – золота медаль. У цьому була заслуга педагогічного колективу школи, який наприкінці 60-х років складався з енергійних, знаючих свою справу вчителів, які трудились на совість.
Директором школи продовжував працювати Федорченко Павло Кіндратович, завучами: Півненко В.В., Хоменко Л.Ю., Остапець С.М. У цей час в школу прийшла працювати Камінська Л.А., колишня учениця школи.

Новини

Оголошення

27/04/2024
Перша ліга з футболу серед 5-6 класів

26 квітня 2024 року відбулася Перша ліга спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»» з футболу серед учнів 5-х та 6-х класів закладів загальної середньої освіти Володарської селищної територіальної громади.
  Команда учнів  5-х класу ліцею посіла ІІ місце, а команда 6 класу - ІІІ місце. 
 Вітаємо юних спортсменів та їх наставників!

Детальніше...  

06/04/2024
Весняна толока - 2024

З настанням теплих весняних днів вже традиційно  кожного року в нашому  ліцеї проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього тижня вчителі, працівники, учні  дружно працювали на закріплених за ліцеєм територіях. Працівники закладу білили дерева у садку та на подвір'ї, допомагали перекопувати квітники.  Учителі впорядковували  клумби та пересаджували квіти. Учні охоче прибирали  поділені між класами території та виносили сміття. 

Детальніше...  

27/03/2024
Педагогічна рада

26 березня згідно з планом роботи ліцею відбулось засідання педагогічної ради.  На засіданні, яке проводив директор П. Ф. Аврамчук,  було  детально розглянуто  питання про створення безпечного освітнього середовища у закладі (виступ заступника директора з НВР Н. П. Снітко). Про  виконання нової програми з фізичної культури  у 5-6 класах з присутніми поділилась заступник директора з НВР О. О. Михайліченко.  Про якість освітнього процесу ліцею за підсумками моніторингу серед батьків розповіла заступник директора з НВР Н. П. Снітко. Низку питань на розгляд членам педагогічної ради запропонувала заступник директора з НВР Л. І. Музика, серед яких:

Детальніше...  

14/03/2024
Зустріч-знайомство з майбутніми першокласниками

Гарним видався сьогоднішній день  у нашому ліцеї, адже ми гостинно приймали майбутніх першокласників та їхніх батьків. Зустріч була організована у формі ранкового кола, початком якої став перегляд відеопрезентації про ліцейне життя. Присутніх вітали директор П. Аврамчук, учителі Н. Снітко та С. Кушнір, які розповіли про особливості навчання у закладі і висловили впевненість у тому, що майбутні школярі будуть окрасою та гордістю нашого ліцею. Діти  долучились до веселої руханки, проведеної псом Патроном, по завершенню якої отримали від легендарного песика  український сувенірчик.  

Детальніше...  

08/03/2024
День пам'яті Т.Г.Шевченка

 9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, пророка Тараса Григоровича Шевченка. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність.  Напередодні у ліцеї учні 9-Б класу Євгенія Маріневич, Лілія Марчук підготували проєкт "Сторінками творчості Т.Г.Шевченка". У 4-А класі провели літературну композицію  "Тарас Шевченко живе  в серцях свого народу", а  у  2-А класі  пройшла виховна година під гаслом "Вшановуємо  Кобзаря".

Детальніше...  

21/02/2024
Переможний флешмоб

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.
І. Багряний

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.  Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.  Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою.  Цього дня у ліцеї було проведено переможний флешмоб, присвячений Міжнародному дню рідної мови,

Детальніше...

11/03/2024
Оголошення

Володарський ліцей запрошує майбутніх першокласників та їхніх батьків на зустріч-знайомство 14 березня 2024 року о 12.00 до актової зали

 

05/02/2024
Організація дистанційного навчання

Згідно  з наказом  ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ № 37 від 05.02.2024 року  у ліцеї організовується освітній процес за дистанційною формою навчання

з 05 лютого до 16 лютого 2024 року.  

 

07/01/2024
Зверніть увагу!

Правила "виживання" при сильних морозах дивись нижче

Увага! Морози та хуртовини!

 

24/12/2023
Безпека дітей - понад усе

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Зимові канікули тривають з 25.12.2023 по 07.01.2024.

До занять приступаємо 08.01.2024 р.

Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн. Перевіряйте, які сайти, соціальні мережі, програми доступні для користування вашою дитиною, переглядайте історії пошуків та зверніть увагу на кількість аккаунтів наявних у гаджеті Вашої  дитини. Все це заради її ж власної безпеки та Вашого спокою!

Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте  їй, що війна триває, нагадайте про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми.

Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Не допускайте, щоб Ваші діти були учасниками злочину, зловживали алкоголем, цигарками та іншими шкідливими для здоров’я речовинами. 

Слідкуйте, де гуляють ваші діти. Нагадайте про небезпеку перебування біля старих та аварійних будівель, погрібів, підвалів. 

Не дозволяйте відходити далеко від будинку.

Детальніше...  

31/10/2023
Правила безпеки на осінніх канікулах

Нехай канікули будуть безпечними!

Скануй QR-код, пригадуй, виконуй!

 

 

 

31/10/2023
Дорога освітянська родино!

До вашої уваги нижче подані всі офіційні електронні джерела, які пов’язані з ліцеєм та містять інформацію про його життя. Це повідомлення не реклама, а інформація до відома.

Знаємо, що не на всі ви підписані, тому запрошуємо не гаяти часу та підписатися.

Офіційний сайт ліцею: https://volodschool1.org.ua/

Офіційна сторінка instagram ліцею: https://www.instagram.com/p/CyoUC8utc8Q/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Офіційна група у facebook: https://www.facebook.com/groups/1300721000743615/?ref=share_group_link

Детальніше...  

24/04/2023
Набір до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація  Володарського ліцею оголошує набір дітей до 1-х класів на 2023 / 2024 навчальний рік.

Що потрібно знати?

Детальніше...  

21/02/2023
Увага! Дистанційне навчання

21 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної  ради.
На засіданні члени комісії розглянули питання щодо проходження освітнього процесу на території  Володарської селищної територіальної громади в період з 22 по 24 лютого 2023 року та прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання у закладах освіти Володарської селищної територіальної громади з  22 по 24 лютого 2023 року.
 

18/11/2022
Про відновлення освітнього процесу

Увага!

У зв'язку з повідомленням Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області   відновлюють освітній процес  в очно-змішаній формі,  з 22 листопада наш ліцей переходить на очне навчання.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки!

Бережіть себе та близьких!

 

15/11/2022
Про перехід ліцею на дистанційне навчання

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
???? У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
???? Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 
 

25/10/2022
Поновлюється очна та змішана форми навчання

До уваги учнів та батьків!

З  26.10.2022 року, відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.10.2022 №22 та наказу відділу освіти селищної ради від 25.10.2022 № 93, поновлюється очна та змішана форми навчання всіх закладів освіти, що знаходяться на території Володарської селищної територіальної громади.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Будьте відповідальними!  Безпека -- понад усе! 

 

10/10/2022
Дистанційне навчання з 11 жовтня 2022 року

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

12/09/2022
Відновлення очного навчання

 Увага! Відновлення очного навчання для учнів 1-4 класів.

Шановні  батьки та учні.  Повідомляємо про те, що з 13 вересня розпочинаємо очне навчання для учнів початкових класів. З метою дотримання правил безпечного перебування в закладі навчання буде проводитись у дві зміни:  для  1-2 класів -  з 8.30, для 3-4 класів - з 12.00. Для тих учнів, які не матимуть змоги відвідати уроки в закладі, паралельно проводитиметься  онлайн-навчання.

 

16/02/2022
Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо вас на зустріч із учителями та вихователями 1-х класів, яка відбудеться 18 лютого 2022 року в актовій залі (2-ий поверх). Початок зустрічі о 12 годині.
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог просимо мати захисні маски.

 

15/02/2022
Набір до 1-х класів 2022/2023 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація опорного закладу «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» оголошує набір дітей до 1-х класів на 2022/2023 навчальний рік.
Для зарахування потрібно:
• заява від батьків або опікунів про зарахування до школи;
• копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

28/01/2022
Увага! Карантин!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладі запроваджено дистанційне навчання у зв’язку із зростанням рівня захворюваності учнів та вчителів закладу на сезонні респіраторні хвороби, погіршенням епідеміологічної ситуації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України ГРХ COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами), протоколу №1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 26 січня 2022 року.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ