Володарська ЗОШ №1

Ваша IP адреса: 18.204.48.64
Сьогодні: 31.07.2021
02:29
Головна Вихід Карта сайта

Вхід на сайт

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відвідувачі сайту

Flag Counter

Погода

Погода
Головна » 2021 » Квітень » 23 » Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу
09:09
Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу

Відповідно до законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», рішень сесії Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області від 12 березня 2021 року № 131-02 (ІІІ)-П – VІІІ «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Володарської селищної ради», від 16 квітня 2021 року № 207-03 (І) – П – VІІІ «Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Володарської селищної ради» Володарська селищна рада оголошує конкурс на посаду  керівника   Володарського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Володарської селищної  ради Білоцерківського району Київської області (далі – заклад освіти).
Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Володарський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області; вул. Коцюбинського, 44, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область, 09301.
Найменування посади: директор Володарського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Володарської селищної  ради Білоцерківського району  Київської області.
Умови  оплати праці: шляхом укладення контракту за результатами конкурсного відбору з оплатою праці згідно з чинним законодавством.
Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до закону України «Про повну загальну середню освіту»: керівником закладу освіти  може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту  ступеня не нижче магістра, має  стаж педагогічної  та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років,  організаторські здібності,  стан фізичного та психічного здоров’я, що  не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Для участі у конкурсі подаються такі документи:
заява про участь у конкурсі з наданням  згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копія паспорта громадянина України;
копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
довідка про відсутність судимості;
довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного  огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може надавати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.
Визначені документи подаються особою особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у строк, що становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Кінцевий строк подання документів:  до  17 години   00  хвилин  21 травня 2021 року.    
Місце подання документів для участі у конкурсі: відділ освіти Володарської селищної ради (вул. Шкільна,10, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область).
Дата та місце початку конкурсного відбору: Володарська селищна рада, площа Миру, 4, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область.
Ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу освіти буде здійснюватися відділом освіти Володарської селищної ради 28 травня 2021 року.
Дата першого засідання конкурсної комісії: 25 травня 2021 року (вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа, ухвалення рішення щодо допуску претендентів  до участі в конкурсі).
Дата другого засідання конкурсної комісії: 04 червня 2021 року 
(перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України  «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, письмового виконання ситуаційного завдання, заслуховування конкурсною комісією презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, визначення переможця шляхом голосування).
Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка  уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Рафальська  Валентина, тел. (04569) 5-15-48,  osvitavol@ukr.net. 


 

Переглядів: 52 | Додав: natalia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]