Володарська ЗОШ №1

Ваша IP адреса: 3.89.87.12
Сьогодні: 01.11.2020
04:46
Головна Вихід Карта сайта

Вхід на сайт

Календар

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відвідувачі сайту

Flag Counter

Погода

Погода
Головна » Статті » Інформаційна доступність » Звіт директора закладу

Звіт директора школи про роботу школи у 2016/2017 навчальному році
Шановні присутні!
Основними документами, якими керувалася наша школа протягом 2016/2017н.р. були Конституція України, Закони «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Національна доктрина розвитку освіти, Концепція національного виховання, Концепція загальної середньої освіти, Концепція громадянського виховання, Концепція екологічної освіти України, Конвенція про права дитини, Державний стандарт базової і повної середньої освіти, Державний стандарт початкової загальної освіти, Комплексна програма профілактики і запобігання поширення алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та СНІДу серед населення, Національна програма патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства, Статут школи.
 Головне завдання школи на сьогоднішній день полягає у вихованні високорозвиненої творчої особистості, яка б поєднувала в собі найкращі моральні якості. Враховуючи вимоги сьогодення, педагогічна діяльність ЗОШ № 1 спрямована на формування основних компетентностей, утвердження загальнолюдських цінностей, розкриття потенційних можливостей. 
Уся діяльність школи за попередній навчальний рік спрямована на реалізацію освітянських завдань по кроково.
Крок 1 – кадрова політика. Тільки творчий, згуртований, об’єднаний спільною метою колектив може сподіватися на гарний результат. На сьогоднішній день колектив складається з 41 основних педагогів, 7–х сумісників: з 16 - «вчителів-методистів», 15 - «старших учителів», 33 - вищої категорії, 1 - першої категорії, 3 - другої категорії, 4 - спеціалістів. Серед педагогів школи100 % мають вищу педагогічну освіту. Ці аналітичні дані дають змогу зробити висновок, що більшість педагогів з життєвим і професійним досвідом висококваліфіковані педагоги, майстри своєї справи. Це є свідченням того, що колектив постійно поповнюється молодими спеціалістами, учителі намагаються підвищувати свій професійний рівень.           
Відповідно до «Типового положення про атестацію педагогічних працівників», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, здійснювалась курсова перепідготовка та атестація вчителів відповідно до перспективного плану атестації педагогічних кадрів з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. У 2017 році атестовано 12 педагогічних працівників школи: Барилович В.І., Ходаківську Г.Я., Ярошенко Т.В., Чепіль О.М., Шинкарук Г.С., Лісову Н.М., Бідник А.О., Костюк В.І., Бевзюк Л.П., Сідак Т.В.,Турніцьку О.М., Курманчук О.Г..  Учителі, що атестувалися, проводили відкриті уроки та виховні заходи, брали участь у роботі семінарів, конференцій, уклали методичні розробки:
Поряд з усіма позитивними сторонами навчального процесу в школі, залишаються проблемні питання:іноді  виникаютьконфліктів між учителями, учнями, батьками. 
 Крок 2- методична робота
У 2016/2017 навчальному році педагогічний колектив другий рік працював над  реалізацією науково-методичної проблеми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі: дидактичний, виховний та розвивальний аспекти». Це II етап  реалізації методичної проблеми, на якому виконані  такі завдання: 
-  вивчення  нових форм проведення уроків (перевернуті уроки), інноваційних технологій (хмарні), впровадження яких проводилося під керівництвом директора школи П.Ф.Аврамчука; 
- створення педагогічним колективом   для кожної дитини відповідних освітніх  умов з урахуванням її фізичного статусу, можливостей;  
- активізація роботи  з обдарованими учнями та  з учнями, що мають ознаки дезадаптованості;  
- використання різноманітних форм організації навчання  дітей з особливими освітніми потребами; 
- створення сприятливого психоемоційного клімату в класних колективах.,  організація змістовного  дозвілля учнів;
- співпраця  навчального закладу з Володарським відділенням поліції,  районною Службою у справах дітей та сім’ї, з іншими освітніми закладами району, районною та селищною радами, громадськими організаціями.
 На базі школи було проведено районні семінари: семінар-практикум для директорів загальноосвітніх навчальних закладів "Організація дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності у навчальному закладі" (грудень, 2016); семінар-практикум "Аналіз та інтерпретація художнього твору: традиції і новаторство" для вчителів української мови та літератури (березень, 2017), в ході яких учителі провели  відкриті уроки: Н.П.Снітко "Будь природі другом" (урок з елементами квесту) (1-А клас); С.В.Кушнір "Що таке екологія? Взаємозв’язок діяльності людини і природи" (1-Б клас). С.М.Ліщенко "Знай і шануй символи України" (4 клас), А.О Защитинська "Різдвяні традиції України і Великобританії" (урок-дискусія з елементами змагання? 7-А клас), В.І.Барилович "Якісне визначення вітаміну С в продуктах харчування йодометричним методом" (дослідницька робота, 11-Б клас), О.М.Турніцька "Чудове чудовисько" Олександра Дерманського (урок з позакласного читання в 7-А класі). Учитель української мови та літератури М.В.Когут провела перевернутий урок з української літератури у 9-А класі «Тема жіночої долі – одна з провідних тем Шевченкової творчості». Учителі школи взяли активну участь в обговоренні оновлених навчальних програм  для 5-9 класів. Протягом навчального року працювало 5 методичних об’єднань: МО учителів початкових класів (голова Снітко Н.П,), МО учителів філологічно-естетичного циклу (голова Турніцька О.М.), МО учителів суспільствознавчих наук (голова Бухонський Ю.В.), МО учителів математично-природничих наук (голова Шинкарук Г.С.), МО класних керівників 1-11 класів (голова Кропивка Н.А).  Головним напрямком у роботі методоб’єднань вчителі обрали модернізацію навчально-виховного процесу  шляхом впровадження інтерактивних, новітніх технологій. 
 Заступникам директора школи, керівникам шкільних методичних об»єднань в новому навчальному році слід докорінно перебудувати свою роботу щодо поширення і впровадження сучасних педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду.
 Для реалізації завдань школи були проведені сім засідань педагогічної ради «Аналіз діяльності школи за 2015/2016 навчальний рік та стратегічні завдання на 2016/2017н.р.»; «Оцінка ефективності реалізації проблеми готовності сучасного педагога до впровадження ІТ у практику», «Забезпечення наступності навчально-виховного процесу в 1-4 класах та основній школі», «Про впровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес школи», «Про діяльність педагогічного колективу,учнівського самоврядування, батьківської громадськості щодо створення належного психолого-педагогічного клімату в навчальному процесі як запорука попередження випадків суїциду» та інші важливі питання.
  У школі впроваджено інклюзивне навчання у 2-Б класі вчителем Бідник А.О. і помічником вчителя Бевзюк Л.П., яке спрямоване на дітей з особливими потребами й можливостями. У класі з основним контингентом дітей навчається двоє дітей із затримкою психічного і мовленнєвого розвитку. Для них розроблена програма із врахуванням їхніх особистостей командою, до складу якої ввійшли вчителі, логопед, психолог, батьки. 
  З метою підвищення фахового рівня, методики викладання предметів учителі ознайомлювались з новинками науково-методичної літератури, з досвідом роботи вчителів району, відвідували районні семінари. Традиційною стала участь учнів школи у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Колосок», «Геліантус», «Соняшник», «Левеня», англомовних – «Пазл», «Гринвіч»,  в яких діти продемонстрували свої знання, уміння та навички з предметів.
  Протягом навчального року учителями школи було проведено предметні тижні: 
- вересень – тиждень фізичного виховання «Малі Олімпійські ігри», тиждень ОБЖ  «Безпека – це мета, а безпека життєдіяльності – засоби, шляхи, методи її досягнення», тиждень трудового навчання «Чисте подвір’я – чиста Земля»;
- жовтень- тиждень англійської мови «English-speaking countries»;
- листопад – тиждень математики та інформатики «Хто володіє інформацією, той володіє світом», тиждень психології та соціальної служби «П’ять днів країною Психологією»;
- січень – тиждень історії «Київщина – рідний край», тиждень початкових класів «Я і Україна»;
- лютий – тиждень зарубіжної літератури «Дивосвіт – зарубіжна література»
- березень – тиждень української мови та літератури «Українська – мова єднання»;
- квітень – тиждень  географії, тиждень екології та хімії, тиждень фізики «Фізика – це цікаво». 
Найкраще організовано і проведено тижні учителями початкових класів,  української мови та літератури, історії, англійської мови.
 Належна увага адміністрації, класних керівників, учителів-предметників приділялась  роботі з батьками: це батьківські збори («Корекція неадекватного відношення учнів до товаришів» (3-Б), «Небезпечні інтернет-ігри для дітей» (8-А), «Суїцидальні настрої і шляхи їх подолання» (8-Б), «Вибір професії важливий не для батьків, а для дітей» (9-Б); родинні зустрічі, свята (1-5 класи), діалог з батьками «Ми і наші діти» (1-А), моніторинг серед батьків і дітей «Готовність учнів до випускного (11) класу» (10-А).  Активну участь у роботі школи  брав загальношкільний батьківський комітет (голова Данчук О.М.).
Дев»ять учителів, які мають педагогічне звання, є керівниками творчих груп, районних методичних об’єднань..
Методичною радою школи розглянуто питання: «Про проведення шкільних предметних олімпіад», «Аналіз результативності навчальних досягнень учнів за І семестр 2016/2017н.р.», «Про підготовку до атестації вчителів школи», «Як зробити урок цікавим», « Про стан курсової перепідготовки», « Використання системи оцінювання навчальних досягнень учнів - одна з умов підвищення результативності навчально-виховного процесу», «Організація роботи щодо впровадження технологій, що сприяють збереженню здоров’я». 
Крок 3 – результативність навчального процесу. На початок 2016/2017 навчального року навчалося 447 учнів. Укомплектовано 22 класи, із середньою наповненістю 20,3учнів. 
Рівень навчальних досягнень учнів: високий і достатній рівень мають учні 3-4 кл – 66 %. Серед 5-9 класів – 48%, 10 -11 класів – 43% Загальна кількість учнів становить – 52,5%. Хочу зазначити, що нагороджено Похвальними листами за високі досягнення – 54 учні школи, 1 учениця 11-А класу Короленко Тетяна нагороджена Золотою медаллю за високі досягнення у навчанні, 4 учениці цього ж класу: Бондаренко Вероніка, Ваколюк Каріна, Постельга Ірина, Теодорович Анастасія Срібною медаллю за досягнення у навчанні
Крок 4 – робота з обдарованими учнями. У  2016/2017  навчальному році методична робота була спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження ефективних технологій навчання і виховання; створення умов для формування ключових компетентностей учнів та професійної компетентності педагогів. Робота учителів з обдарованими дітьми була проведена на достатньому рівні, про що свідчать результати районних та обласних олімпіад.
  У II (районному) етапі  Всеукраїнських предметних  олімпіадах  учні школи посіли:I  місце – 37; II місце – 8; III місце – 6. У мовному  конкурсі ім.. П.Яцика та  в конкурсі учнівської творчості ім.. Т.Г.Шевченка: I місце – 2; II місце – 2; III місце – 6; МАН    I місце - 1
 За результатами IV (Всеукраїнського) етапу VIІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІI місце  Ліпич Тетяна, учениця  8-Б класу ( учитель Кропивка Наталія Андріївна)
 За результатами III (обласного) етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад: 
ІІ місце
1.  Бернадська Ангеліна, учениця 9-А класу (історія, учитель – Федорченко Ольга Василівна)
2. Ваколюк Карина, учениця 11-А класу (образотворче мистецтво, учитель – Чепіль Олена Миколаївна)
ІІІ місце
1. Корженко Оксана, учениця 10-А класу (екологія,  учитель – Шинкарук Галина Станіславівна)
2. Романова Катерина , учениця 11-А класу (історія,  учитель – Бухонський Юрій Володимирович)
3. Кропивлянська Олена, учениця 8-А  класу (біологія,  учитель – Барилович Валентина Іванівна)
4. Короленко Тетяна, учениця 11-А класу (біологія,  учитель – Барилович Валентина Іванівна)
5. Бернадська Ангеліна, учениця 9-А класу (зарубіжна література, учитель  – Білобродська Ольга Вікторівна)
6. Братківська  Аліна, учениця 9-А класу (географія –  учитель Глусцова Світлана Миколаївна)
  У районному поетичному конкурсі «Зерна доброти» взяла участь учениця 4 класу Медвідь Валерія і посіла I місце. У цьому навчальному році науково-дослідницькі роботи писали: Теодорович Анастасія (11-А клас) з мистецтвознавства (керівник  Турніцька О.М..), Ралік Олександр (8-А) з історії (кер. Федорченко О.В.), Защитинська Марія (8-А) з хімії (кер. Барилович В.І.), Шуляр Ольга (8-А) із зарубіжної літератури (кер. Білобродська О.В.), Животовська Ілона (10-Б) з психології (кер. Огородник О.В.). В обласному етапі. Теодорович Анастасія  виборола  IV  місце. Решта робіт (під тиском адміністрації школи) були виконані за короткий термін, контрольні роботи за 9-й клас для восьмикласників були непосильними. Учителям потрібно вивчити методику правильного написання науково-дослідницьких робіт, готувати учнів до захисту.
 Недостатньою була робота вчителів щодо підготовки учнів до участі в захисті робіт в Малій академії наук.
 Крок 5 - виховна робота. Складовою частиною загальношкільної методичної проблеми є виховання учнівської молоді. Затверджено річний  план виховних заходів, де  враховано всі шкільні традиційні свята, районні конкурси, виставки, спортивні змагання. Слід відзначити активну участь президента школи Камінського Євгенія, лідерів учнівського самоврядування «Нове покоління» Масюк О., Пузій М., Животовську І.Пилипенко І., Задніпрянця Н., Головко І., Держанюк Ю., Шевчук І., Михальченко А., Корженко О., Огородник М, Корнієнка Б., а також класних керівників –  Лісову Н.М., Защитинську А.О., Ліщенко С.М., Добровольську В.А., Барилович В.І., Ярошенко Т.В., Когут М.В., Білобродську О.В. в організації і проведенні змістовних виховних справ: 
-вечір «Європейський день мов»; 
-свято до Дня захисника Вітчизни «Від звитяги козаків до героїзму воїнів АТО»;
-засідання клубу "Літературна вітальня": «Зустріч з гумористом, поетом-земляком Володимиром Дідківським»,  «Інсценізації уривків з творів О.Дерманського», «Зустріч з лауреатом конкурсу читців поезій О.Ліщенком»;
-Миколаївська благодійна ярмарка;
- акція «Допоможи птахам узимку»;
- «Мамине свято»;
- флешмоб "Молодь за безпеку руху";
- родинне  свято "Цвіте вишиванка моя" та інші. 
Шкільна команда КВК «Воїни добра» в обласних змаганнях КВК «Обери майбутнє» виборола II місце і брала участь у фіналі.  Шкільна спортивна команда отримала перемогу з легкої атлетики у першості Володарського району. 
  Пріоритетним напрямком у виховній роботі є патріотичне виховання учнів. Були проведені акції: "Листи, малюнки, обереги воїнам АТО", «Гуманітарна допомога (теплі речі, продукти харчування) мешканцям Авдіївки»; зустріч з воїном АТО Романом Ганецьким. Протягом навчального року було проведено: 
-виховний захід до Дня Гідності та Свободи "Тернистий шлях до свободи";
- урочистий захід «Пам’ять серця», присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору;
- загальношкільну лінійку-реквієм  «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»;  літературно-музичну композицію «Наш Тарас»;
-участь у районному мітингу до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- флешмоб, присвячений Дню вишиванки; 
-лінійка, присвячена Дню слов’янської писемності і культури. 
Шкільна команда «Булава» взяла участь у районній військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура"). Протягом  року було здійснено багато екскурсій з метою вивчення історичних та культурних пам’яток. Матеріали проведення методичної роботи, виховних заходів висвітлювались на шкільному сайті
 Необхідна  робота проводиться з профілактики правопорушень. У школі  постійно ведеться облік та аналіз відвідування навчальних занять учнями, зокрема, дітьми, схильними до правопорушень. У класних журналах щоденно ведеться облік відвідування, що дає можливість робити аналіз щоденного відвідування, оперативно встановлювати причини невідвідування, з’ясовувати причини відсутності учнів у школі. У  планах  виховної  роботи  класних  керівників    передбачено  розділ «Індивідуальна  робота  з учнями».  Класні керівники 1-11 класів    проводили  з  учнями  бесіди, години  спілкування, профілактичну  корекційну  роботу, працювали  над  вихованням  культури поведінки  учнів, залучали  дітей  до  суспільно-корисної  діяльності. У класах розміщені куточки національної символіки, правила для учнів,  інформаційні куточки «Права та обов’язки учнів». Завдяки систематичній виховній роботі, організації індивідуальної роботи, наявності і дієвості внутрішкільного контролю з боку адміністрації, організації індивідуальної роботи з учнями й батьками, оперативним реагуванням на актуальні питання з профілактичної роботи, кваліфікованої і своєчасної психолого-педагогічної діагностики учнів всіх категорій, залученню учнів до роботи в гуртках ЦТДЮ,  у школі відсутні учні, які знаходяться на обліку у відділу кримінальної поліції. Станом на 01.01.2017 року в школі немає учнів, які знаходяться на обліку у наркологічному кабінеті, схильних до вживання алкоголю та наркотиків.
 Методичну  допомогу  учням, батькам, класним керівникам у вирішенні складних психологічних ситуацій, соціальних проблем надавали практичний психолог школи та соціальний педагог. Метою підвищення науково-теоретичного та методичного рівня соціального педагога О.Я Савенок  є накопичення методичного матеріалу, а саме: опрацювання  статей періодичних видань, перегляд телепередач про роботу з важкими  підлітками;ознайомлення з особливостями морального виховання неповнолітніх; вивчення проблем суїцидальної поведінки шкільної молоді (інтернетр-ресурс); розгляд матеріалів психолого-педагогічної літератури  з питань індивідуального підходу до учня. Протягом 2016/2017 навчального року проведено  роботу з батьками та громадськістю: робота з батьками Курач Ж.П., Млавець М.І. (6-Б клас), Ухановою І.В. (7-Б), Сухою Г.В.(9-Б), Мельник С.П. (8-Б), Каплун Л.С. (3-Б клас)  відповідно до Статуту школи про поведінку і відвідуваня учнями занять ; відвідування батьківських зборів у 6-А, 5-А, 9-Б, 6-Б класах; бесіди з батьками учнів, які перебувають на шкільному обліку (згідно списку учнів, які проявляють девіантну поведінку та учнів, схильних до правопорушень);відвідування дітей вдома, перевірка контролю з боку батьків, консультування щодо впливу батьків на підлітка для його самореалізації: Поправка К. (2-Б), Балушок В. (7-Б), Острінська А. (2-Б),  Іщенко М. (8-Б);   інформування батьків про стан справ у дітей в школі (в разі звернень батьків); робота з батьками педагогічно запущених дітей (відповідно до обліку таких учнів),  систематичний контроль (разом з класним керівником) за навчанням цих дітей, їхньою   поведінкою; зустрічі з інспектором поліції Перебийніс А.В. з метою проведення  профілактичних бесід з дітьми групи ризику: Млавець В., Братківською Т.,  Ювко Д., Іскрицькою О.
 О.В.Огородник, практичним психологом було проведено: психолого-педагогічні посиденьки «Протидія насильству і агресії» (квітень, 6-А, Б класи), психолого-педагогічний семінар «Умови ефективного спілкування учитель-учень» (жовтень, учителі  1-4 класів),  профілактичні бесіди «Міжособистісні стосунки в класному колективі» (лютий, 4 клас), психологічні консультації  з класними керівниками  та учнями 5-их класів стосовно адаптації в основній школі. Постійно проводила бесіди на тему «Профілактика насильства у сім’ї»  з батьками на класних зборах.
 Крок 6 – взаємозв’язки з іншими закладами .Багато дітей відвідують гуртки на базі інших позашкільних навчальних закладів: у дитячо-юнацькій спортивній школі – 54 учнів, у КЗ « Центр творчості дітей та юнацтва»– 64, у інших спортивних гуртках – 18 учнів, у дитячій музичній школі – 17, Загальна кількість дітей, залучених до різних позашкільних закладів, – 153 особи, що становить – 34 % від загальної кількості.
 Покращилась профорієнтаційна робота з учнями та батьками у 5-9 класах. Залучено до співпраці 15 навчальних закладів ( профтехучилища, технікуми, інститути, університети). Сформовано два 10 - х класи філологічного та природничого профілів
 Крок 7 – соціально – психологічна підтримка. Профілактична робота в школі організована через лекції, прочитані класними керівниками батькам, паспортизацію та анкетування учнів з метою виявлення дітей, схильних до девіантної поведінки, індивідуальні консультування, виклик на засідання опорного пункту за участю спеціалістів ССД, відвідування дітей на дому, консультування батьків, групові корекційні заняття практичним психологом та соціальним педагогом. У школі функціонує Рада з профілактики правопорушень. На засідання Ради запрошуються учні, що потребують посиленого виховного впливу з боку адміністрації школи. Учні викликаються разом з батьками. Протягом року відбулось 4 засідання Ради з профілактики правопорушень. Для співбесіди було запрошено 18 учнів, 14 з яких було запрошено разом з батьками. Питання, що розглядались, стосувались незадовільної поведінки під час уроків, безвідповідального ставлення до виконання учнівських обов’язків та пропусків уроків без поважних причин;
 До служби у справах дітей були направлено 2 поданнів на притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків за ст. 59 Закону України «Про освіту» та ст. 184 Закону України «Про адміністративну відповідальність батьків». Протягом року були проведені обстеження житлово-побутових умов в 12 сім’ях, до числа яких увійшло 5 учнів, що відносяться до «групи ризику» та 17 учнів, що потребують особливої уваги та перебувають у складних умовах у зв’язку з сімейними обставинами.
Крок 8 – соціальний захист 
Протягом всього періоду , який аналізується, зареєстровано 5 випадків травматизму. Під час навчально-виховного процесу травми отримали учень  Кількість побутового травматизму та в школі не зменшується у порівнянні за останні три роки. 
Медичне обслуговування учнів школи здійснювалося медичною сестрою Палюченко Л.О.. Учні школи пройшли медичний огляд із лабораторними дослідженнями при ПЦМБЛ згідно графіка. Щомісячно учні 1-11 класів проходили перевірку на педикульоз, про всі випадки повідомлялося в СЕС і проводилося лікування. Проводилося й профілактичне щеплення учнів. Аналіз захворюваності дітей за цей рік такий: ГРВ- 328- 31%,інфекційні захворювання – 29-4 %, шлункові захворювання - 9-2 %, порушення постави - 2-0,2 %. Даний аналіз засвідчує, що здорових повністю дітей надзвичайно мало. Оздоровлено в пришкільних таборах школи 85 учнів. 
Харчуванням за батьківську плату охоплено учнів початкової  школи – це 131 дитина.Пільгова категорія учнів 1-11 класів становить 59 учнів і харчуються вони за державні кошти. Вартість харчування становить від 10 до 15 гривень на одного учня. 
Звернення громадян здійснювалось відповідно до Закону України «Про звернення громадян» За звітний період було 28 звернень громадян, які стосувались: 4 – навчально-виховного процесу (конфліктні ситуації між учнями та батьками, між батьками, 8 – переведення учнів, 2 – організації харчування)  Усі письмові звернення розглянуто, надано консультації та письмові відповіді, запропоновано вихід з певної конфліктної ситуації.
 Крок 9 - матеріально-технічна база школи. 
За кошти обласного бюджету придбано 45 учнівських комплектів на суму 36900 грн.
За кошти державного бюджету (виділені за ініціативи народного депутата України Гудзенка Віталія Івановича) проведено капітальний ремонт спортивного залу в сумі 250 тисяч гривень, придбано електроплиту для кухні на суму 17000 гривень.
За кошти виділені Володарською селищною радою проведено ремонт даху центрального входу в школу на суму 10500 грн.;
 = встановлення подвійних пластикових дверей центрального входу  14830 грн.;
 = обшалювання тамбура центрального входу  5000 грн.
Крім того селищною радою було виділено 15000 гривень для придбання ремонтних матеріалів  на проведення поточного  ремонту шкільного приміщення.  Всього було виділено 45 тисяч гривень      
Благодійні кошти:
ПП «Аграрне», директор Любомський В.С.-  асфальтування шкільного подвір»я  420 000 гривень.
Благодійний фонд «Фортеця», керівник Ференець О.Б. – 100 стільців для актового залу на суму 19635 гривень
= 15 комплектів учнівських на суму 16845 гривень;
= придбання саджанців 60 шт. для шкільного саду на суму 3000гривень;
= кошти для завершення ремонту спортивного залу в сумі 5000 гривень.
Благодійний фонд  «Оберіг Володарщини»: 
= кошти для завершення ремонту спортзалу (сітки загороджувальні на вікна, троси, дюбелі) на суму 5263,8 гривень;
= кошти для придбання ремонтних матеріалів (ПОП «Світанок», директор Романчук Л.В.) 7500 гривень;
= кошти для завершення ремонту спортивного залу (ПП «Аграрне», директор Любомський В.С.) – 4000 гривень;
= кошти для придбання ремонтних матеріалів (ТОВ ФК ЛТД, директор Каплун М.С.) – 5000 грн.
= кошти для оплати виконаних робіт по облаштуванню козирка центрального входу (ТОВ «Володарка-комбікорм», директор Павлюк В.С.) – 5400 грн, кошти для придбання ремонтних матеріалів – 5000 грн
= батьківські кошти в сумі 4000 грн для придбання саджанців для шкільного саду;
= батьківські кошти длят харчування учнів 1-4-х класів – 123508 грн, куплені обіди – 23386 грн;
=батьківські кошти на ремонт класних кімнат – 32500 грн.
Шановні учасники зборів. На цьому я закінчую свій звіт.
Тож будьмо завжди разом – школа, сім'я, громадськість. Надіюся на співпрацю. Всім нам зичу, щоб наші діти зростали вільними, толерантними, конкурентоспроможними, підготовленими до життєвих випробувань, всесторонньо розвинутими , але найголовніше гарними людьми, здатними допомагати, розуміти, підтримувати. Нехай всім щастить.

Категорія: Звіт директора закладу | Додав: credo2003 (27.06.2017)
Переглядів: 837 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]