Володарська ЗОШ №1

Ваша IP адреса: 54.156.67.122
Сьогодні: 22.10.2017
20:06
Карта сайта Контакты Главная

Вхід на сайт

Календар

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Про школу » Шкільна документація

Засідання педагогічної ради
1 червня відбулося засідання педагогічної ради "Про перевід учнів 1-4-х класів до наступних класів".
Виступили учителі початкових класів: Н.П.Снітко, С.В.Кушнір, В.В.Солоній, А.О.Бідник, В.А.Добровольська, Н.В.Рінсевич, С.М.Ліщенко.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», ухвалили: перевести учнів 1-4-х  класів до наступних класів, а саме:

24 учні 1-А класу до 2-А класу

Бесараб Кіру Вадимівну

Бойка Андрія Віталійовича

Голотребчука Романа Володимировича

Дмитрієву Тетяну Сергіївну

Зінькевича Ростислава Володимировича

Карпенко Софію Павлівну

Курач Анастасію Андріївну

Куценко Надію Владиславівну

Марценюка Іллю Вадимовича

Мимку Андрія Сергійовича

Мосійчука Дениса Володимировича

Невінчаного Максима Сергійовича

Острінську Дарину Олегівну

Паламарчук Аліну Максимівну

Рябченка Максима Васильовича

Соломаху Максима Олеговича

Тимофієва Артема Олександровича

Тімошова Романа Романовича

Ткаченка Олександра Олеговича

Токарчук Анастасію Віталіївну

Тючколову Дашу Максимівну

Шидловську Анну Олександрівну

Щебетуна Олексія Олеговича

Ящука Андрія Андрійовича

28 учнів 1-Б класу до 2-Б класу

Блохіна Антона Олександровича

Бондаренко Марту Петрівну

Возного Олександра Олеговича

Ганжалавого Ігора Івановича

Горбунова Тимофія Віталійовича

Денисюка Ростислава В’ячеславовича

Дроздович Олександру Сергіївну

Жабровця Захара Володимировича

Іванова Олександра Сергійовича

Кобзаря Назара Дем’яновича

Лебідь Ксенію Олександрівну

Маріневича Олексія Васильовича

Марущака Дмитра Олександровича

Осмолович Анну Юріївну

Остапчука В’ячеслава Едуардовича

Павлюк Ірину Іванівну

Павлюка Максима Ігоровича

Павлюк Мілану Вячеславівну

Піантковського Платона Анатолійовича

Покотила Назара Ярославовича

Руденка Руслана Олександровича

Русіна Назара Вадимовича

Скляр Віталіну Юріївну

Соловйова Максима Костянтиновича

Сомкіну Алевтину Сергіївну

Ткачук Юлію Андріївну

Усова Іллю Сергійовича

Чижика Станіслава Вікторовича

18 учнів 2-А класу до 3-А класу

Антонюка Андрія Сергійовича

Бесараба Олександра Олександровича

Власенка Андрія Михайловича

Голодняк Поліну Миколаївну

Данчука Богдана Олеговича

Любарця Назарія Віталійовича

Мороза Максима Олександровича

Медвєдєва Ярослава Олексійовича

Ободзінську Валерію Андріївну

Припишнюк Євгенію Ігорівну

Рибченко Ніколь Віталіївну

Сироветника Маріана Володимировича

Сошевську Анну Вікторівну

Стадник Ольгу Олександрівну

Трачук Ангеліну Іванівну

Форощук Анну Леонідівну

Шищенка Платона Руслановича

Ясюка Арсенія Павловича

              16 учнів 2-Б класу до 3-Б класу

Бороду Дмитра Володимировича

Гулика Дениса Руслановича

Іскрицького Олексія Сергійовича

Кирилова Андрія Олександровича

Кравченка Тимофія Сергійовича

Куценко Софію Владиславівну

Маріневич Євгенію Василівну

Марчук Лілію Олександрівну

Осмолович Любов Юріївну

Острінську Анастасію Олегівну

Охочого Артема Петровича

Паталах Анастасію В’ячеславівну

Поправку Кирила Сергійовича

Сеньченка Євгенія Юрійовича

Федорчук Олександру Олександрівну

Юхименка Олександра Олександровича

26 учні 3-А класу до 4-А класу:

Бахілову Юлію Віталіївну

Гоменюк Каріну Дмитрівну

Денисюк Вікторію Петрівну

Жребця Артема Олексійовича

Івлєва Ярослава Сергійовича

Іскрицьку Ліну Русланівну

Іщенка Матвія Віталійовича

Іщенка Нікіту Олександровича

Каплуна Ярослава Вікторовича

Касянчук Анастасію Сергіївну

Клименко Сніжану Ігорівну

Лихового Антона Сергійовича

Ліщенка Валентина Олександровича

Луценка Романа Михайловича

Магара Лева Юрійовича

Однорога Андрія Олеговича

Омельченка Івана Руслановича

Остапчука Максима Едуардовича

Петракову Валерію Олександрівну

Пикульську Діану Вадимівну

Рябоконь Анетту Сергіївну

Сачук Діану Андріївну

Тимофієва Максима Юрійовича

Цурікову Ірину Юріївну

Шандурську Аліну Олександрівну

Шкребеня Артема Олексійовича

17 учнів 3-Б класу до 4-Б класу:

Безоглюк Юлію Олександрівну

Берегову Софію Вікторівну

Врублівського Олександра Олександровича

Капліну Олександру Володимирівну

Каплун Каріну Олександрівну

Карпенка Ярослава Павловича

Кравченко Маргаріту Сергіївну

Мельничука Олександра

Мимку Максима Сергійовича

Младенова Дениса Вадимовича

Нікітенка Михайла Олександровича

Ольховську Злату Анатоліївну

Піантковську Злату Анатоліївну

Пузій Ренату Ярославівну

Редчука Максима Олександровича

Ткачука Владислава Валерійовича

Шоназарова Богдана Алішеровича

 25 учнів 4 класу до 5 класу:

Барановського Сергія Сергійовича

Бесараба Давида Вадимовича

Бесараб Ірину Сергіївну

Джмилюк Анну Ігорівну

Єременка Дмитра Руслановича

Жабровця Антона Володимировича

Кобзар Аніту Дем’янівну

Кравченка Владислава Олеговича

Кравченко Лілію Сергіївну

Кубрика Олександра Романовича

Куценко Марію Владиславівну

Медвідь Валерію Валеріївну

Миколаєнко Катерину Володимирівну

М’якшила Тимура Віталійовича

Ніколенко Анну Олексіївну

Неровню Максима Євгеновича

Нечитайло Діану Ігорівну

Орел Катерину Петрівну

Павлюченко Вікторію Петрівну

Покотило Крістіну Богданівну

Титорчук Вікторію Вікторівну

Усатюк Дар’ю Сергіївну

Фоменську Валерію Андріївну

Фоменську Марію Андріївну

Чумак Єлизавету Борисівну

 


Категорія: Шкільна документація | Додав: credo2003 (08.06.2017)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]