Володарська ЗОШ №1

Ваша IP адреса: 54.167.202.184
Сьогодні: 24.10.2017
05:12
Карта сайта Контакты Главная

Вхід на сайт

Календар

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Про школу » Шкільна документація

Засідання педагогічної ради
9 червня відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися питання:
1.Про перевід учнів 5-8, 10-х класів до наступних класів.
2.Про нагородження учнів похвальним листом «За високі досягнення у навчанні».
3.Про претендентів на нагородження медалями учнів 10-х класів.
4.Про хід проведення відпочинку та оздоровлення дітей при пришкільному та мовному оздоровчих таборах.
На засіданні ради виступили класні керівники: Т.В Ярошенко, Н.М.Лісова, Г.С.Шинкарук, С.М.Глусцова, А.О.Защитинська, О.В.Федорченко, В.І.Барилович, О.М.Чепіль, О.В.Білобродська, Є.І.Безручко. Про нагородження похвальними листами та про претендентів на нагородження медалями учнів 10-х класів говорив директор школи П.Ф.Аврамчук. Про хід проведення відпочинку дітей у пришкільних таборах слухали Н.В.Рінсевич та А.О.Защитинську.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», ухвалили: перевести учнів 5-8-х, 10-х класів до наступних, а саме:
24 учні 5-А класу до 6-А класу:
Безрукова Артура Олександровича
Ващенко Яну Григорівну
Врановського Дмитра Ростиславовича
Голотребчук Анну Володимирівну
Григоренка Олександра Олександровича
Іванько Ірину Петрівну
Івлєву Анастасію Сергіївну
Климович Богдану Миколаївну
Корнійчук Юлію Олександрівну
Кучера Андрія Володимировича
Лавренюк Олександру Віталіївну
Ласюка Нікіту Миколайовича
Леваднюка Олега Анатолійовича
Мельник Аліну Євгеніївну
Мимку Анастасію Сергіївну
Острінську Марію Олегівну
Пащенка Максима Андрійовича
Петренко Вікторію Володимирівну
Поліщук Тетяну В'ячеславівну
Сидорянського Богдана Андрійовича
Сідака Андрія Олександровича
Тімошова Вадима Романовича
Ткаченко Анастасію Володимирівну
Чикиринду Тараса Петровича
29 учнів 5-Б класу до 6-Б класу:
Бабенко Софію Анатоліївну
Балан Вікторію Олегівну
Білінського Максима Романовича
Вахтову Олександру Ігорівну
Гаєвець Діану Владиславівну
Гальчинського Антона Романовича
Ганецького Івана Романовича
Голодняка Артема Сергійовича
Голодняк Олександру Миколаївну
Дяченка Ярослава Руслановича
Заболотнього Богдана Івановича
Зайчука Євгена  Сергійовича
Іванову Тетяну Валеріївну
Іскоростинського Віталія Володимировича
Камінського Олександра Сергійовича
Коренюка Артема Анатолійовича
Клочан Камілу Євгеніївну
Лагошного Володимира Павловича
Линчак Марину Володимирівну
Магар Фаїну Юріївну
Марчук Юлію Олександрівну
Михайлюк Ірину Павлівну
Павлюка Дмитра Віталійовича
Поштар Наталію Анатоліївну
Сокотун Марину Сергіївну
Тимошенка Артура Володимировича
Шандурську Анастасію Олександрівну
Швидуна Олександра Юрійовича
Федорчука Назара Петровича
17 учнів 6-А класу до 7-А класу:
Буторіну Анастасію Денисівну
Гуцала Максима Валерійовича
Домбровську Дарину Олександрівну
Донцова Владислава Олексійовича
Єременко Вікторію Русланівну
Качинську Анастасію Миколаївну
Курача Тараса Руслановича
Линчака Богдана Володимировича
Марчука Євгенія Олександровича
Мельник Катерину Олегівну 
Млавця Віталія Миколайовича
Рижука Владислава Олександровича
Сироветника Сергія Олексійовича
Ткачук Галину Вадимівну
Чуйкову Марину Євгеніївну
Шеляга Дмитра Миколайовича
Ящука Артема Олександровича
20 учнів 6-Б класу до 7-Б класу:
Бабія Назара Руслановича
Бойка Назарія Анатолійовича
Власюк Олександру Вадимівну
Возного Антона Дмитровича
Голодняка Артема Віталійовича
Дудузінського Дмитра Андрійовича
Кебу Ярослава Віталійовича
Корнійчук Анну Олександрівну
Курманову Анастасію Олександрівну
Петрову Катерину Євгенівну
Прядун Вікторію Станіславівну
Романюка Артема Євгенійовича
Сікан Єлизавету Василівну
Тишук Ольгу Євгеніївну
Ткачука Миколу Сергійовича
Ужвенка Дмитра Олександровича
Цимбалюк Аліна Миколаївну
Черняк Діану Володимирівну
Швидуна Євгенія Юрійовича
Ященко Богдану Миколаївну
26 учнів 7-А класу до 8-А класу:
Антонюк Альону Сергіївну
Багінського Любомира Ігоровича
Білуна Євгенія Валерійовича
Бойко Богдану Вікторівну
Горохова Артура Віталійовича
Грицик Ольгу Володимирівну
Діденка В’ячеслава Олеговича
Дмитрієву Анну Миколаївну
Демченка Артема Олеговича
Жребця Романа Олексійовича
Касянчука Олександра Сергійовича
Корнієнка Богдана Ярославовича
Луценка Руслана Михайловича
Маркову Софію Андріївну
Мороз Богдану Анатоліївну
Мусійчука Валентина Віталійовича
Нестеренка Олега Юрійовича
Олійник Сніжану Михайлівну
Павлюка Андрія В’ячеславовича
Пикульську Анастасію Вадимівну
Руденка Максима Олександровича
Русіна Богдана Михайловича
Сачука Артема Олеговича
Трохимчука Сергія Олеговича
Цурікову Анастасію Дмитрівну
Шевченко Тетяну Олексіївну
17 учнів 7-Б класу до 8-Б класу:
Балушок Вікторію Володимирівну
Вовк Мілісу Миколаївну
Войцехівського  Артема Олександровича
Гальчинського Артура Романовича
Зайчука Владислава Сергійовича
Іскрицьку Аліну Ярославівну
Мельничука Кирила Володимировича
Михальченко Анну Володимирівну
Островського Олега Олеговича
Павлову Аліну Володимирівну
Петухову Діану В’ячеславівну
Припишнюк Анастасію Ігорівну
Саморай Діану Олександрівну
Сандуленка Дениса Валерійовича
Сошевського Владислава Романовича
Шевчук Яну Віталіївну
Ященка Богдана Миколайовича
28 учнів 8-А класу до 9-А класу: 
Бородія Давида Юрійовича
Буртан Тетяну Василівну
Бушан Юлію Миколаївну
Ганецького Олександра Миколайовича
Держанюк  Юлію Михайлівна
Жабровця Микоду Володимировича
Защитинську Марію Олександрівну
Іщенка Владислава Олександровича
Клочка Олександра Сергійовича
Кропивлянську Олену Олександрівну
Курінного Антона Юрійовича
Куценка Віталія Владиславовича
Леміщенко Дарину Олександрівну
Линчак Катерину Павлівну
Лопату Назарія Костянтиновича
Марценюк Вікторію Дмитрівну
Миколаюк Інну Володимирівну
Мельник Альону Миколаївну
Прокопенко Вероніку Сергіївну
Раліка Олександра Юрійовича
Руденко Лілію Олександрівну
Смітюх Юлію Вікторівну
Ушакову Анастасію Сергіївну
Форощук Жанну Леонідівну
Шевчук Ірину Олегівну
Шуляр Ольгу Олегівну
Юзишина Дмитра Юрійовича
Ямкача Ярослава Андрійовича
17 учнів 8-Б класу до 9-Б класу:
Андрійченка Максима В’ячеславовича
Безоглюк Руслану Олександрівну
Білінського Дмитра Валерійовича
Буханевич Олександру Андріївну
Врублевську Катерину Олександрівну
Грушко Олександру Олександрівну
Железняка Валентина Андрійовича
Іщенка Максима Віталійовича
Ліпич Тетяну Володимирівну
Мельника Богдана Олеговича
Ольховську Софію Дмитрівну
Оскілко Альону Василівну
Погорілого Дмитра Юрійовича
Покотила Богдана Ярославовича
Припишнюка Давида Ігоровича
Сачук Вікторію Олександрівну
Сташук Дарину Василівну
12 учнів 10-А класу до 11-А класу
Братченко Тетяну Олександівну
Головко Ілону Ігорівну
Заграничну Діану Сергіївну
Коваля Олександра Сергійовича
Корженко Оксану Іванівну
Лигіра Ярослава Павловича
Медвідя Олексія Валерійовича
Орел Наталію Петрівну
Павлюка Артема Вікторовича
Свердлічука Євгена Васильовича
Сироветник Яну Олексіївну
Ювко Дар'ю Євгеніївну
17 учнів 10-Б класу до 11-Б класу
Бесараба Владлена Вадимовича
Биковську Софію Михайлівну
Грищенка Михайла Сергійовича
Гурського Максима Анатолійовича
Дяченко Ірину Русланівну
Животовську Ілону Олегівну
Задніпрянця Назарія Віталійовича
Іскоростинську Наталію Володимирівну
Коротуна Владислава Вадимовича
Линчак Валентину Павлівну
Ототюка Олександра Сергійовича
Ототюк Ольгу Сергіївну
Павлюк Валерію Іванівну
Пилипенко Ірину Юріївну
Рябоконь Вікторію Олександрівну
Сурич Вікторію Олександрівну
Штику Анну Володимирівну


Категорія: Шкільна документація | Додав: credo2003 (13.06.2017)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]