Володарська ЗОШ №1

Ваша IP адреса: 3.237.71.23
Сьогодні: 30.09.2020
02:16
Головна Вихід Карта сайта

Вхід на сайт

Календар

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відвідувачі сайту

Flag Counter

Погода

Погода
Головна » Статті » Методична робота » Методичні об'єднання

Засідання МО класних керівників
28 листопада 2017 року проведено засідання методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів «Національно-патріотичне виховання як засіб формування соціальних та життєвих компетентностей учнів школи» за планом:
1.Роль педагога в посиленні патріотичного виховання в навчальному закладі (виступ заступника директора закладу з НВР Кропивки Н.А.)
2.Проведення відкритих виховних заходів на патріотичну тему. Обмін думками.
У своєму виступі Н.А.Кропивка зазначила, що патріотичне виховання є пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти. Мета  заходів патріотичного спрямування – це формування духовних цінностей: почуття патріотизму, гідності, національної свідомості, любові до Батьківщини, українського народу, його історії, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразках культурної спадщини. Класним керівникам потрібно оперувати такими духовними поняттями, як віра, надія, любов й обґрунтовувати це реальними фактами з життя, тому що теорія й практика повинні бути рівнозначними. Позакласна робота повинна бути логічним продовженням навчально-виховної роботи, яка здійснюється на уроках. 
Згідно з планом виховної роботи школи, у  жовтні-листопаді 2017 року було проведено відкриті виховні заходи: шкільний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)  (Кропивка Н.А., Турніцька О.М.), загальношкільну лінійку, присвячену Дню Гідності та Свободи «Україна – територія Гідності та свободи» (11-А клас, Білобродська О.В.,10-А клас, Когут М.В.); урок мужності «Вони загинули за Україну» (8-А клас, Защитинська А.О.), годину спілкування «Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип» (9-А клас, Барилович В.І.); виховну годину «День Гідності та Свободи в Україні»  (10-Б клас, Сідак Т.В.); загальношкільний захід  пам’яті жертв Голодомору  «Горить свіча…А може, то душа?» (Турніцька О.М., педагог-організатор).
Класні керівники: Білобродська О.В., Защитинська А.О., Сідак Т.В., Барилович В.І. – розповіли про підготовку і проведення заходів. За словами Защитинської А.О., байдужим не залишився жоден школяр, бо саме такі заходи формують громадянинаУкраїни з активною життєвою позицією, справжнього патріота. Під час  обговорення колеги акцентували увагу на підбірці цікавого матеріалу для сценаріїв, відеофільмів,  на відповідальному ставленні до дійства учнів-учасників.                                                                 Кропивка Н.А., голова МО класних керівників  

               
   

Категорія: Методичні об'єднання | Додав: credo2003 (29.11.2017)
Переглядів: 377 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]