Володарська ЗОШ №1

Ваша IP адреса: 3.235.137.159
Сьогодні: 28.09.2020
02:53
Головна Вихід Карта сайта

Вхід на сайт

Календар

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відвідувачі сайту

Flag Counter

Погода

Погода
Головна » Статті » Методична робота » Методичні об'єднання

Засідання МО учителів природничо-математичного циклу
26 жовтня 2017 року відбулося засідання МО вчителів природничо-математичного циклу на тему «Проблема розвитку загальноосвітніх умінь і навичок учнів».
Теоретична частина засідання: Формування в учнів вмінь і навичок з природничо-математичних дисциплін з використанням методики перевернутого уроку.
Практикум: Відкритий урок у 8-А класі «Агрегатні стани речовини. Кристалічні та аморфні тіла. Наноматеріали» з використанням зазначеної методики провела вчитель фізики Ярошенко Тетяна Володимирівна.
Слухали: Шинкарук Г.С. – голову методичного об′єднання, яка ознайомила присутніх з технологією проведення уроків на основі використання методики перевернутого уроку.  Елементи методики вчителі могли засвоїти під час тренінгового заняття.
Вчителі взяли активну участь в обговоренні  відкритого уроку. Відмітили, що урок побудований шляхом залучення учнів до співпраці, в учнів стимулюється пізнавальна активність.
Постановили:
1.Систематично впроваджувати в практику роботи сучасні освітні технології, а саме проведення уроків з використанням методики перевернутого уроку.
2.На сучасному уроці створювати позитивний настрій, відповідну мотивацію ситуації успіху, взаємопідтримки, забезпечити перевагу діалогової форми спілкування,  індивідуальної та групової форм роботи.
3.Забезпечити участь школярів в організації навчальної діяльності через залучення до планування роботи, вибір рівня засвоєння навчального  матеріалу, варіантів завдань оцінювання результатів.
4.Обов’язковим елементом є рефлексія учня над власною діяльністю: доцільність обраного шляху, вирішення поставлених завдань, форм і методів роботи, досягнення чи недосягнення цілей.

         
Категорія: Методичні об'єднання | Додав: credo2003 (30.10.2017)
Переглядів: 307 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]