Додаткове меню

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 05 до 22 січня 2022 року на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Участь у пробному тестуванні для мешканців Київської області та міста Києва – 309 грн.
У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня,
з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.

Кожен з учасників матиме можливість скласти один тест у кожний з тестових днів.
Оприлюднення результатів пробного тестування з української мови, української мови та літератури відбудеться 25 березня, з усіх інших предметів – 1 квітня 2022 року.
Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам потрібно внести свої відповіді на завдання тестів до спеціального сервісу.
Учасники пробного зовнішнього оцінювання з української мови, української мови та літератури мають внести свої відповіді протягом 19–21 березня, учасники пробного ЗНО з усіх інших предметів мають внести свої відповіді протягом 26–28 березня 2022 року.
Результати учасників пробного ЗНО, які внесли свої відповіді до спеціального сервісу, визначатимуться за шкалами 1‒12 балів та 100‒200 балів і будуть розміщені в особистих кабінетах учасників.

© 2022. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"