Додаткове меню

До  ліцею завітав колишній  учень Олександр Паламарчук, який служить у ЗСУ. 
Директор П. Аврамчук передав його побратимам маскувальні сітки та окопні свічки, виготовлені працівниками закладу. Нехай наш малий внесок допомагає солдатам наблизити Перемогу. 
Бажаємо нашим захисникам та захисницям швидкого повернення живими та здоровими додому.

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – нашої світлої Перемоги над ворогом і  процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде мирно, тепло і затишно!

19 січня на базі нашого ліцею відбувся семінар-навчання з питань цивільного захисту, в якому взяли участь начальник відділу освіти Валентина Рафальська, керівники та заступники керівників закладів та установ освіти, вчителі, які викладають предмет «Захист України» ( у тому числі медико-санітарну підготовку). Це було планове навчання працівників діям при надзвичайних ситуаціях. Перед присутніми виступив Костянтин Бордюжа,

 Українська нація – наймогутніша у всьому світі. Ми стали такими завдяки випробуванням, які випали  на долю нашого народу.   Наші учні  разом із дорослими також докладають максимум зусиль задля забезпечення нашої спільної перемоги та чекають своїх рідних з війни. 13 січня 2023 року тато учня 5-А класу, військовий 72 ОМБр,  завітав до ліцею, зустрівся з класним керівником сина  та вручив бойовий прапор з побажаннями для однокласників, які  теж тримають окремий фронт  і своїми здобутками наближають перемогу.

Дякуємо, наші захисники, за спокійний сон і мирне небо. Ви захищаєте Україну і нас - і Ви вже Герої! Велика шана Вам!

10 січня в закладі відбулося планове  засідання педагогічної ради.  Директор Петро Аврамчук розповів про хід організації очної, змішаної, дистанційної форм навчання  в умовах воєнного стану в І семестрі 2022-2023 навчального року та проаналізував виконання рішень попередньої педради. Було розглянуто питання «Про підсумки освітнього процесу, результати моніторингу навчальних досягнень здобувачів освіти 6-11 класів за І семестр 2022-2023 навчального року», з яким виступила заступник директора  з навчально-виховної роботи закладу  Лариса Музика. Розглянули питання про стан адаптації здобувачів освіти 1-х, 5-х класів.

Згуртовано та дружно  колектив  ліцею продовжує працювати над добрими справами: плетінням сіток, виготовленням окопних свічок та випіканням смаколиків для наших захисників. Нехай сітки захищають наших хлопців, ніби янголи-охоронці, від ворожої зброї, свічки - зігрівають, а запашні пиріжки - надають сили!
Ми дружні!
Ми сильні!
Ми непереможні!

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ