Додаткове меню

 
Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято. Цьогоріч наша шкільна родина нагадувала квітучу яблуню, розлогу гіллям, велику душею, по-материнськи теплу, щедру плодами. Учні - цвіт нашого ліцею, вони - наше майбутнє, наша надія. Роками ми плекаємо паростки, щоб на них з’явились маленькі квіточки і, нарешті, щоб вона забуяла пишним, гарним, пахучим цвітом – випускниками.
Із добрим напутнім словом на святі до всіх присутніх звернувся директор ліцею Петро Аврамчук.

Сьогодні, 26 травня, відбулися змагання за першість Володарської селищної територіальної громади з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти. Вітаємо команду спортсменів Володарської ліцею! Наші легкоатлетисти здобули друге загальнокомандне місце. Так тримати! Бажаємо нових   здобутків та перемог!

Ми вільні, сильні та незламні! Лише така нація достойна носити вишиванки.

Сьогодні   ліцей  ряснів від різнокольорових убрань наших учнів та педагогів.  У кожному класі було проведено різноманітні заходи, які ще раз нагадали, що носити вишиванки - це по-українськи, це пам'ять роду, це наш код.

Любіть українську вишиванку! Без неї ми ніщо. Любіть усім серцем! Одягайте бережно, носіть гордо! Цінуйте те, що ви УКРАЇНЦІ!

В Україні стартував Всеукраїнський проєкт «Мішечок». З метою формування національної культури чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, відповідального споживання, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді та школярів, розвитку місцевих громад Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» організував щорічний всеукраїнський проєкт «Мішечок» з 3.04.2023 по 12.05.2023. Завдання проєкту: заохотити школярів та молодь виготовити мішечки (торбинки), що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок.

8 травня 2023 року Україна разом з Європою та США відзначає День пам'яті, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни. У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.

  Весна – пора пробудження природи, цвітіння квітів, свіжих ароматів і краси!  В цей час наш ліцей по-особливому чарівний.  І  як буде виглядати його територія хвилює всіх. Це наш настрій, наш успіх! Діти — це майбутнє  країни, тому й важливо зберегти їхнє ментальне здоров’я та подарувати  трішки тепла та радості в цей складний час.

І  ми, дорослі, турбуємось про них, даючи надію, що завтра настане і після довгої зими проросте квітка. Створити сприятливу атмосферу для учнів - надзвичайно благородна задача. Вона посильна тільки дружному колективу. Тож ми об’єднали зусилля, націлені на благоустрій, естетичне оформлення та озеленення території.

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ