Додаткове меню

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. В цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український одяг одягнуть люди в 70 країнах світу. Ми долучились до української   Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».

  10 травня на Володарському селищному стадіоні «Колос» відбулася першість Володарської селищної територіальної громади з футболу серед збірних команд юнаків 8-9 класів закладів загальної середньої освіти.Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації футболу в громаді.За підсумками змагань  команда   ліцею виборола золоту медаль.

Сьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам'яті та примирення, день, коли ми згадуємо жертв Другої світової війни та вшановуємо ветеранів, які боролися за нашу свободу. Ця жахлива війна забрала мільйони життів і залишила глибокий слід в історії людства. Ми ніколи не повинні забувати  про ті трагічні події та уроки, які вони нам дали. В цей день ми згадуємо всіх тих, хто загинув за нашу свободу, і дякуємо їм за їхню мужність і самопожертву. Вічна пам'ять загиблим!

26 квітня 2024 року відбулася Перша ліга спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»» з футболу серед учнів 5-х та 6-х класів закладів загальної середньої освіти Володарської селищної територіальної громади.
  Команда учнів  5-х класу ліцею посіла ІІ місце, а команда 6 класу - ІІІ місце. 
 Вітаємо юних спортсменів та їх наставників!

З настанням теплих весняних днів вже традиційно  кожного року в нашому  ліцеї проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього тижня вчителі, працівники, учні  дружно працювали на закріплених за ліцеєм територіях. Працівники закладу білили дерева у садку та на подвір'ї, допомагали перекопувати квітники.  Учителі впорядковували  клумби та пересаджували квіти. Учні охоче прибирали  поділені між класами території та виносили сміття. 

26 березня згідно з планом роботи ліцею відбулось засідання педагогічної ради.  На засіданні, яке проводив директор П. Ф. Аврамчук,  було  детально розглянуто  питання про створення безпечного освітнього середовища у закладі (виступ заступника директора з НВР Н. П. Снітко). Про  виконання нової програми з фізичної культури  у 5-6 класах з присутніми поділилась заступник директора з НВР О. О. Михайліченко.  Про якість освітнього процесу ліцею за підсумками моніторингу серед батьків розповіла заступник директора з НВР Н. П. Снітко. Низку питань на розгляд членам педагогічної ради запропонувала заступник директора з НВР Л. І. Музика, серед яких:

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ