Додаткове меню

II семестр наближається до завершення і постає необхідність здійснення підсумкового оцінювання здобувачів освіти.

З-поміж запропонованих МОН України підходів до здійснення семестрового оцінювання здобувачів освіти, звертаємо вашу увагу на оцінювання з будь-якого предмета за результатами письмової контрольної роботи, зміст якої розробляється учителем.

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» повідомляє про проведення Днів відкритих дверей,

Сьогодні все частіше ми звертаємо увагу на вибухонебезпечні предмети. З однієї сторони це пов'язано з військовою агресією проти нашої держави та розповсюдження вибухонебезпечних предметів по всій території, з іншої - нам необхідно мати інформацію про такі предмети та як діяти в разі їх виявлення.

Якщо у вас дитині 7-10 років, то вона  розуміє загрозу смерті, може переживати страх, тому батькам потрібно обговорювати з дитиною події та переживання створити звичний спосіб життя (ігри, спілкування з друзями тощо).

Це світле свято нагадує нам про перемогу життя над смертю, надії над розпачем, правди над беззаконням, любові над ненавистю. Тож нехай світла радість Великодня тільки укріплює наші віру, надію та любов.

Що можуть зробити вчителі, щоб допомогти учням.
• Діти як правило працюють краще, коли знають що їх очікує. Повернення до шкільної рутини допоможе відчути, що тривожні події не взяли під контроль кожну хвилину їхнього життя.

© 2022. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"