Додаткове меню

    20 листопада відзначається Всесвітній день дитини як день світового взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

   Цього дня у ОЗО «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1» відбувся виховний захід  «У центрі Всесвіту – дитина!». Соціальний педагог Ольга Савенок ознайомила молодших школярів   з історією святкування цього дня,  основним документом, який захищає права дітей всього світу - Конвенцією про права дитини.    

   Діти в ігровій формі  вчилися вмінню захищати свої права, допомагати друзям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

   

   2 листопада відбулося засідання методичного об'єднання вчителів англійської мови «Формування цінності освіти в адаптивній системі навчання (способи, прийоми, можливості». На засіданні виступили керівник МО А. Защитинська з повідомленням "Професійний розвиток учителя іноземних мов: сучасні підходи. Дистанційне навчання: використання різних платформ", Т.  Сідак показала майстер клас та поділилася цифровими навичками учителя іноземної мови.

      З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги дітей до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року у ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1" було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпека дорожнього руху».   

          

   Міжнародний день толерантності 16 листопада відзначається в усіх країнах світу. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

© 2021. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"