Додаткове меню

У закладі відбулася зустріч з волонтерами Міжнародного благодійного фонду "Відродження загальнолюдських цінностей" Наталею Толстовою та Артемом Коваликом, які провели з учнями четвертих класів психологічний тренінг, використовуючи дихальні техніки та елементи  медитації.

  У Міжнародний день миру в усіх класних колективах закладу  були проведені інформаційні хвилинки та години спілкування "Діти України - за мир на землі".  Вчителі та вихователі 1-4 класів підготували та провели флешмоб "Ми хочемо миру". Протягом дня було організовано конкурс  віршів, малюнків "Хай буде мир!". Школярі висловлювали  побажання мирного неба своїй Україні.  Закликом до всіх звучали дитячі слова "Ми хочемо миру!"

21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру.  І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.  Мир в Україні не є абстрактним бажанням,  бо за мирне існування, за право жити у власній державі,багатій, щасливій, триває  жорстока боротьба нашого народу.

  17 вересня  Україна разом зі 191 країною світу  приєдналася до  Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. Цього року війна внесла свої корективи у проведення акції, але  ми  адаптувалися та знайшли вихід. Сьогодні перед нами постало нагальне  питання:  в цей непростий час створити безпечні умови перебування учнів у закладі. Адміністрацією  було прийнято рішення попрацювати на облаштуванні укриття.

  В Україні йде війна. І кожен її житель, від малого до старого, чи не щодня  чує сигнали повітряної тривоги.  Ми, освітяни, намагаємось зробити все, щоб у цей нелегкий час наші діти  відчували себе захищеними.  У закладі відновили очне навчання для учнів 1-4 класів. Щоб діти, почувши  тривожний сигнал,  не панікували та не хвилювалися, провели тренувальну евакуацію.  І тепер при сигналі «Повітряна тривога» всі дії наших педагогів організовані, злагоджені, впевнені  і вселяють у дитячі душі  спокій та надію.  

Віримо ЗСУ!  Віримо в нашу перемогу! 

Креативне передсвято Першого дзвоника організувала для дітей  класний керівник  2-А класу Світлана Ліщенко разом з батьками та вихователькою Надією Талаш. На території пришкільного парку діти потрапили в цікавий світ розваг: різноманітні конкурси, квести в компанії однокласників зробили свято незабутнім.

Із новими враженнями - в новий навчальний рік! Нехай він буде наповнений цікавинками, друзями та дитячими посмішками.

© 2022. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"