Додаткове меню

Захоплюючий майстер-клас із розпису писанок та виготовлення крапанок пройшов у 3-А класі. Цей захід став чудовою можливістю для дітей не лише розвивати свою творчість, але й поглиблювати знання про наші українські традиції. Майстер-клас приніс безліч позитивних емоцій маленьким писанкарям.
 Дякуємо за можливість знайомитися з культурним надбанням свого народу талановитій майстрині Олені Кулінській, яка провела чудовий майстер-клас.

22 квітня - Міжнародний день Землі. Це свято світового масштабу, що об'єднує людей у всьому світі для заохочення більшого розуміння та захисту довкілля. І цього дня у 4-А класі було проведено захід, спрямований на підвищення екологічної свідомості учнів. Всі активності на уроці  ЯДС були пронизані головним девізом "Збережемо планету разом!". Учні переглянули відео про екологічні проблеми нашої планети, розмальовували тематичні зображення, складали сенкан та  акровірш про Землю, писали есе про збереження природних багатств. Надіємось, що цей захід ще більше наблизив свідомість дітей  до охорони природи, де кожна їхня дія буде спрямована на благо нашої спільної планети.

Учні 4-А класу під керівництвом Рижової С.П. організували виставу казки "Ріпка" на новий лад для учнів 1-2 класів. І мораль казки: "Ніж  сидіти  в гаджетах, краще поспілкуватися з близькими, друзями,  погратися в рухливі ігри на свіжому повітрі" сподобалася всім. Школярі подякували маленьким артистам  та підтримали їх   бурхливими оплесками.

 В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Відомо, що це явище прийшло до нас з росії. Але чому наші підлітки переймають віяння країни-агресорки? Що таке ПВК «Редан» та як це взагалі пов’язано з війною? Пропонуємо розібратися разом.

Що відбувається?

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ