Додаткове меню

Поліцейські Київщини провели заходи приурочені щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Інспекторка ювенальної превенції Ірина Когут спільно з начальницею служби у справах дітей та сімʼї Галиною Швидун відвідали наш ліцей, де провели пізнавальні лекції на тему насильства. Ознайомили дітей з видами, формами насильства, наводили життєві приклади. Розповідали учням як необхідно захищати себе та до кого звертатися за допомогою.

Правоохоронці Київщини вкотре наголошують, не замовчувати, за кожним фактом  насилля звертатися до органів поліції та інших компетентних органів.

Адже ми разом зможемо подолати насильство.

  

До ліцею завітали представники 4 відділу Білоцерківської РТЦК та СП Олександр Новак та Богдан Онищук. Вони зустрілися з учнями випускних класів. Офіцери розповіли про престижність фаху військового. Адже це професіонали, завдяки яким Україна залишається незалежною державою, це мужні воїни, які бережуть наш мир і спокій. Гості розповіли присутнім про можливості вступу та навчання у вищих військових закладах України. Багато випускників зацікавилися їх пропозиціями та в майбутньому можуть обрати військові виші для навчання.

   

 

 

  

 Інспекторка ювенальної превенції відвідала наш ліцей та розповіла четвертокласникам про правила безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.
На конкретних прикладах роз'яснила дітям, як безпечно користуватись та спілкуватись у Інтернет- мережі. 
Також поліцейська нагадала ліцеїстам Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на льоду. 
Поліцейські Володарського відділення поліції закликають батьків пильнувати за  дозвіллям дітей та  частіше проводити з ними профілактичні бесіди.

12 жовтня 2021 року об 11:00 год. учні 11-А класу нашого закладу освіти разом із практичним психологом Ольгою Огородник стали учасниками Всеукраїнського телевізійного уроку з профорієнтації «Обери професію своєї мрії», організованого Міністерством освіти і науки України спільно із Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ