- Перегляди: 53
Скоро зимові канікули. Чим зайняти школяра, аби цей час запам'ятався й приніс незабутні враження? Цікаві ідеї активного відпочинку, щоб і батькам, і дітям не тільки було що згадати після канікул, а й захотілося повторення.
- Перегляди: 16
Інспектор ювенальної превенції Володарського відділення поліції І.С.Когут 2 грудня зустрілася з учнями ліцею. Інспекторка розповіла дітям про насильство, його види та форми.
Особливу увагу Ірина Сергіївна звернула на прояви булінгу між однолітками та наголосила на відповідальності за вчинення таких дій. Під час зустрічі відбувся активний діалог між присутніми, в результаті якого учні отримали відповіді на всі питання.
- Перегляди: 17
Після масованих обстрілів містяни знаходять вибухонебезпечні предмети та нерозірвані снаряди. Тож варто ще раз поговорити з дітьми про мінну безпеку. Зібрали правила, комікс та мультфільм про мінну безпеку.
1. Не брати в руки знайдені предмети
Це може бути іграшка, мобільний телефон, ручка — начиненими вибухівкою можуть виявитися різноманітні предмети. Протипіхотні міни-«метелики» також можуть зацікавити малечу — незвичної форми корпус виготовлений з пластику і може бути різних кольорів. Потрібно пояснити дитині, що небезпечною може бути будь-яка знахідка. Як би не було цікаво, її не можна підбирати, адже шкода для здоров’я і навіть життя дуже серйозна.
2. Оминати снаряди, які не розірвались
Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Те, що здається частиною, уламком — також може містити заряд і бути небезпечним. Не можна підбирати такі «трофеї».
https://osvitoria.media/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2021/02/Oberezhno-minu-Uvazhno.jpg.webp
Зображення: UNICEF