Додаткове меню

В останній день навчання учні 1-4 класів зустрілися з представником ДСНС Романом Дяченко, який розповів про те, як відпочиваючи  влітку, дотримуватись правил безпечної поведінки. Роман Степанович у своїй бесіді наголошував на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними і готовими до нестандартних ситуацій.

19 квітня, у день ЦЗ,  до нас завітали працівники Володарського відділення ДСНС. Дуже насиченим, пізнавальним та цікавим для четвертокласників було проведене заняття з мінної безпеки. Учні переглянули презентацію, мали змогу почути та обговорити алгоритм дій при виявленні небезпечних предметів. а також поспілкувалися в невимушеній обстановці з представниками ДСНС. 

З 27 жовтня стартує осінній відпочинок учнів. На один тиждень можна забути про ранні підйоми в школу, домашні завдання та підручники. Нарешті можна гуляти, грати в цікаві ігри та проводити час з друзями! Однак небезпека може очікувати будь-де: повітряна тривога, вимкнення світла чи підозрілі особи. Щоб уникнути цих проблем ще раз нагадуємо правила безпеки на осінніх канікулах.  Проскануй QR-код, передивись відео за посиланням та запам'ятай правила.

У ліцеї відбулося відкриття класу безпеки. На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах. Зі словами вдячності за допомогу у створенні кабінету до присутніх звернувся директор закладу Петро Аврамчук, який запевнив, що кабінет безпеки буде осередком по вивченню правил безпечної поведінки учнів у різних життєвих ситуаціях.

 

Правила безпеки на літніх канікулах

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ