Додаткове меню

З 27 жовтня стартує осінній відпочинок учнів. На один тиждень можна забути про ранні підйоми в школу, домашні завдання та підручники. Нарешті можна гуляти, грати в цікаві ігри та проводити час з друзями! Однак небезпека може очікувати будь-де: повітряна тривога, вимкнення світла чи підозрілі особи. Щоб уникнути цих проблем ще раз нагадуємо правила безпеки на осінніх канікулах.  Проскануй QR-код, передивись відео за посиланням та запам'ятай правила.

У ліцеї відбулося відкриття класу безпеки. На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах. Зі словами вдячності за допомогу у створенні кабінету до присутніх звернувся директор закладу Петро Аврамчук, який запевнив, що кабінет безпеки буде осередком по вивченню правил безпечної поведінки учнів у різних життєвих ситуаціях.

 Щоб навчання було  пізнавальним і корисним для  вашої, діти,  безпеки, пропонуємо переглянути  онлайн-урок, розроблений ДСНС України та Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine за підтримки Міністерство освіти і науки України. Відео триває лише 15 хвилин, насичене цікавими завданнями та мультфільмами! 
✔️У відео легко та зрозуміло пояснюється, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки попереджають про них та яких правил поведінки потрібно дотримуватись, якщо ви побачили міну чи боєприпас.
☝️ Будьте уважні  і  найголовніше — запам'ятайте  усі правила безпечної поведінки!

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ