Додаткове меню

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України та формування здорового  способу життя 11 та 12 квітня у ліцеї було проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура"). "Джура" - гра відважних і сміливих хлопців та дівчат. Вправність, умілість,  козацький дух демонстрували 13 роїв. Рої-учасники мали змогу загартувати свій дух, випробовуючи себе у різноманітних спортивних та туристських змаганнях, військових вишколах.  Діти отримали величезне задоволення від участі у випробуваннях та масу позитивних емоцій. Наприкінці змагань рої  отримали заслужені нагороди.

Вітаємо переможців:

у старшій віковій групі рій 10-А класу "Чугайстри лісові" ( І місце), рій 10-Б класу "Січові стрільці" (2 місце),  рій 8-Б класу "Підкорені вогнем" (3 місце);

у середній віковій групі рій 7-А класу "Українські титани" (І місце), рій 7-Б класу "Сварга" (2 місце), рій 6-В класу "Славні козаки" (3 місце).

 

                                                       

                                                         

ЗСУ - наша гордість, сила, перемога. Під таким гаслом пройшла виховна година в 2-А класі.
Діти малювали малюнки,переглянули презентацію, провели флешмоб. А ще маленькі патріоти приносили кришечки, баночки для мазі, продукти харчування для наших воїнів, плели сітки.
Своєю участю у таких заходах діти також наближають нашу перемогу.

Учні 3-А класу  разом роблять добрі справи: пишуть листи захисникам Украіни, збирають продукти, беруть участь в акціі «Ворогам - кришка»  (зібрали троє відер пластмасових кришечок), плетуть патріотичні браслетики і передають їх захисникам.
А ще третьокласники зібрали 2000 грн (акція «Смілива гривня») та перерахували на потреби ЗСУ.

Тільки разом до ПЕРЕМОГИ!

Україно, рідна земле!
Чому ж на твою долю
Випало так багато страждань?!
Голод... 
У смутку і скорботі доземно схиляємо голови, вшановуючи пам’ять мільйонів невинних жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України, які примушують стискатися людські серця! І одна із найстрашніших – Голодомор. У ліцеї було проведено різні заходи, приурочені вшануванню пам'яті жертв Голодомору. Учні запалили свічку пам' яті біля пам'ятників у Таргані та Володарці, відвідали локації тих страшних подій  у Музеї, переглянули виставку літератури у бібліотеці, провели хвилини пам' яті по класах.

21 листопада цього року Україна відзначає десяту річницю Революції Гідності, одну з найважливіших подій сучасної української історії, що навчила молоде покоління боротися та фактично утвердила Україну як європейську державу. Стійкість та мужність українців, які відстояли десять років тому та боронять нині свою країну, свою гідність та свободу, вразили Європу та світ.  Ми вшановуємо пам'ять героїв, які віддали життя за вільне демократичне майбутнє України. У ліцеї майже у кожному класі було проведено різні виховні заходи: виховні години, екскурсії до Музею трагедії та звитяги українського народу, зустрічі з очевидцями тих буремних подій, перегляд відео та презентацій. Сьогодні ми дякуємо усім гідним та вільним!

У ліцеї стартував І етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика. "Українська мова є важливою для нашого життя, вона - наше майбутнє", - зазначив директор Петро Аврамчук і побажав учасникам конкурсу любити рідну мову, черпати її багатства, розвивати рідне слово. Валентина Дідич розповіла учням про історію проведення конкурсу та її мецената П.Яцика. На відкритті прозвучала пісня у виконанні А. Лихового та вірші про мову, продекламовані учнями 9-А класу.  Вивчаймо рідну мову, плекаймо, розвиваймо її!

27 жовтня в День української писемності та мови учні ліцею долучились до написання радіодиктанту національної єдності. Цьогорічний  Радіодиктант мав назву "Дороги України". Його мета - об'єднати людей навколо України в усьому світі. Особливо важливо зараз об'єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився, попри небезпеку, й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях.  Наші учні, вчителі разом з усією Україною вірять, що  скоро настане Перемога, і всі повернуться додому.  Мова – найдорожче добро, найбільша цінність волелюбного українського народу, духовний скарб нації.  Любімо її, розвиваймо та бережімо!

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ