Додаткове меню

З Днем Збройних Сил Украіни!
Учні 2-А класу (класний керівник С.М.Ліщенко) вітають усіх доблесних чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають рідну Україну від окупанта.
Ми безмежно вдячні нашим Збройним Силам за можливість навчатися, навіть відпочивати в такий важкий для країни час.

До Дня Гідності і Свободи у 2-А класі  (класний керівник С. Ліщенко) було проведено онлайн-екскурс в недавнє минуле нашої країни. Школярі переглянули презентацію  про події на Майдані 2014 року. Діти прониклись унікальними прикладами того, як українці об'єднуються заради Гідності, розбирали поняття   "свобода", "честь"  і "гідність".

Мова - одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Наша українська мова - це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

До дня захисників та захисниць України батьки, учні та працівники  нашого ліцею взяли активну участь у зборі продуктових наборів, ліків та теплих речей для наших захисників.  Дитячі  малюнки, листи та обереги нададуть їм сили захистити нашу Україну.
МИРУ, СПОКОЮ, ПЕРЕМОГИ! БЕРЕЖИ ВАС, БОЖЕ!

  У Міжнародний день миру в усіх класних колективах ліцею були проведені інформаційні хвилинки та години спілкування "Діти України - за мир на землі".  Вчителі та вихователі 1-4 класів підготували та провели флешмоб "Ми хочемо миру". Протягом дня було організовано конкурс  віршів, малюнків "Хай буде мир!". Школярі висловлювали  побажання мирного неба своїй Україні.  Закликом до всіх звучали дитячі слова "Ми хочемо миру!"

У 2-А класі (класний керівник Надія Снітко, вихователь Анастасія Лиса) до Міжнародного дня рідної мови було проведено урок-гру «Я люблю рідну мову». Мова в нас милозвучна і багата, мелодійна і щира. Учні разом із вчителями відкривали для себе цю красу. Діти залюбки відгадували загадки, підбирали прислів’я та влучні вислови про мову, виконували експрес-завдання «Моя казка про мову». На завершення уроку, провівши групову роботу, спільно утворили хмару слів «Наша мова калинова».

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ