Додаткове меню

27 жовтня в День української писемності та мови учні ліцею долучились до написання радіодиктанту національної єдності. Цьогорічний  Радіодиктант мав назву "Дороги України". Його мета - об'єднати людей навколо України в усьому світі. Особливо важливо зараз об'єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився, попри небезпеку, й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях.  Наші учні, вчителі разом з усією Україною вірять, що  скоро настане Перемога, і всі повернуться додому.  Мова – найдорожче добро, найбільша цінність волелюбного українського народу, духовний скарб нації.  Любімо її, розвиваймо та бережімо!

З Днем Збройних Сил Украіни!
Учні 2-А класу (класний керівник С.М.Ліщенко) вітають усіх доблесних чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають рідну Україну від окупанта.
Ми безмежно вдячні нашим Збройним Силам за можливість навчатися, навіть відпочивати в такий важкий для країни час.

До Дня Гідності і Свободи у 2-А класі  (класний керівник С. Ліщенко) було проведено онлайн-екскурс в недавнє минуле нашої країни. Школярі переглянули презентацію  про події на Майдані 2014 року. Діти прониклись унікальними прикладами того, як українці об'єднуються заради Гідності, розбирали поняття   "свобода", "честь"  і "гідність".

Мова - одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Наша українська мова - це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

До дня захисників та захисниць України батьки, учні та працівники  нашого ліцею взяли активну участь у зборі продуктових наборів, ліків та теплих речей для наших захисників.  Дитячі  малюнки, листи та обереги нададуть їм сили захистити нашу Україну.
МИРУ, СПОКОЮ, ПЕРЕМОГИ! БЕРЕЖИ ВАС, БОЖЕ!

  У Міжнародний день миру в усіх класних колективах ліцею були проведені інформаційні хвилинки та години спілкування "Діти України - за мир на землі".  Вчителі та вихователі 1-4 класів підготували та провели флешмоб "Ми хочемо миру". Протягом дня було організовано конкурс  віршів, малюнків "Хай буде мир!". Школярі висловлювали  побажання мирного неба своїй Україні.  Закликом до всіх звучали дитячі слова "Ми хочемо миру!"

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ