Додаткове меню

У 2-А класі (класний керівник Надія Снітко, вихователь Анастасія Лиса) до Міжнародного дня рідної мови було проведено урок-гру «Я люблю рідну мову». Мова в нас милозвучна і багата, мелодійна і щира. Учні разом із вчителями відкривали для себе цю красу. Діти залюбки відгадували загадки, підбирали прислів’я та влучні вислови про мову, виконували експрес-завдання «Моя казка про мову». На завершення уроку, провівши групову роботу, спільно утворили хмару слів «Наша мова калинова».

Напередодні Дня захисника України у 2-А класі (вчитель Снітко Н. П., вихователь Лиса А. М.) провели розважальну гру "Ми роду козацького діти, землі української цвіт". Козацькі забави (веселі конкурси, цікаві змагання, естафети) неабияк зацікавили малюків.  Хлопчики при активній підтримці дівчаток показали свою спритність, кмітливість, силу,  волю та прагнення до перемоги. 

Напередодні Дня захисників і захисниць України вчителі, працівники закладу, батьки та учні нашої школи взяли участь в акції по збору подарунків для наших захисників та захисниць. Аби захисники України теж відчули свято ми зібрали посилки воїнам-захисникам України, які боронять нашу державу та захищають від агресора на Сході України.

20 років тому, 21 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру. Мир це дуже просте слово, одне з найперших яке починають писати і читати діти. Це найчастіше побажання, яке ми чуємо один від одного. Мир - це те, що потребує кожен з нас, наша країна і весь світ. 

© 2022. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"