- Перегляди: 2421
Володарський ліцей
Володарської селищної ради
Білоцерківського району
Київської області
Школа побудована в 1973 році.
Проектна потужність 640 учнівських місць.
Всього педагогічних працівників - 58.
Загальна кількість класів - 23.
Загальна кількість учнів - 566.
Груп продовженого дня - 8.
Профілі навчання:
історичний - 11-А клас, філологічний - 11-Б та 10-Б класи, математичний - 10-А клас.
Поглиблене вивчення предметів:
8-А - українська мова.
Режим роботи: навчання однозмінне, 5-ти денний робочий тиждень.
Мова навчання - українська
Вивчається англійська мова.
У школі діють: хімічний, фізичний, біологічний кабінети;
3 комп’ютерні класи; 2 спортивні зали; тренажерна зала.
У 2022 році школа перейменована в Володарський ліцей.
Директор ліцею Аврамчук Петро Федорович.
Юридична адреса: вул. Коцюбинського 44, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область, 09301
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04569)51252
Ідентифікаційний код: 25294847
Форма власності: (КФВ) 32 комунальна
Засновник і його адреса: Володарська селищна рада Білоцерківського району Київської області, пл. Миру,4, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область, 09301
Виписка з Єдиного державного реєстру №1003357770012000066 ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", видана Володарською селищною радою 03.03.2021 р.
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 30.11.2020 № 666 про видачу ліцензій на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти (без проходження процедури ліцензування)
- Перегляди: 56640
Якщо Ви читаєте це повідомлення, значить Ви зробили правильний вибір, зайшовши до нас у гості. Бажаємо захоплюючої подорожі на сайті нашого ліцею! Тут Ви знайдете все, що вас цікавить! Бо, створюючи сайт, ми мали на меті, перш за все, інформувати Вас про умови навчання, про життя ліцею, ким і чим ми пишаємося, що у нас нового, які плани на майбутнє. Завдяки Інтернету ми стали більш відкритими, можемо спілкуватися і взаємодіяти з Вами, не звертаючи уваги ні на межі, ні на відстані. При цьому головна і єдина умова такої взаємодії - це спільне бажання бути цікавими і корисними один одному. Ми запрошуємо Вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань ліцейного життя, освіти та виховання. Свої питання та пропозиції Ви можете залишати на нашому сайті.
Бережіть себе та мирного всім неба!
З повагою, директор ліцею П. Аврамчук
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
Освітня програма – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної середньої освіти для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітньої програми є Державний стандарт загальної середньої освіти відповідного рівня.
Освітня програма має містити:
- загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів освіти;
- вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;
- перелік, зміст, тривалість і взаємозв’язок освітніх галузей та/або предметів, дисциплін тощо, логічну послідовність їх вивчення;
- форми організації освітнього процесу;
- опис та інструменти системи внутрішнього забезпечення якості освіти;
- інші освітні компоненти (за рішенням закладу загальної середньої освіти).
Освітня програма схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником.
Міністерство освіти і науки України затверджує типові освітні програми, які спрямовані на реалізацію мети та завдань освітньої галузі. Заклади загальної середньої освіти можуть використовувати типові або інші освітні програми. Освітні програми, що розробляються на основі типових освітніх програм, не потребують окремого затвердження центральним органом забезпечення якості освіти.
На основі освітньої програми заклад освіти складає та затверджує навчальний план, який конкретизує організацію освітнього процесу.
Навчальні програми предметів та курсів створюють вчителі (самостійно або об'єднавшись) на основі Стандарту, або за зразком типової (модельної) навчальної програми.