Додаткове меню

Ви почуваєте себе нещасливим/нещасливою. У вас тривалий час поганий настрій. Я хочу розібратися у собі. Я живу у стресі. Мені самотньо. Мені не цікаво. Маю важкі спогади. Я не люблю свою роботу, вона мені набридла. Зі мною щось не так. Я не можу зробити вибір. Я не розумію заради чого живу. Мене все дратує. Я хочу налагодити особисте життя. Вам складно спілкуватися з людьми. В мене панічні атаки. Я хочу знайти своє покликання. Я живу не своє життя. Я не знаю чого хочу. В моїй сім’ї багато сварок. Я хочу налагодити контакт з дитиною. Відчуваєте себе спустошеним. Часто хворієте. Хронічна втома. Ви пережили психотравмуючу подію. Надто переживаєте за близьких. Дискомфорт у тілі. Депресія. Звернутися до психолога – це не слабкість, а прояв мужності та істинного бажання досягти позитивних змін у власному житті.

Рене Джейн — сертифікований тренер особового зростання і магістр в області прикладної позитивної психології, спеціалізується на розвитку навичок адаптації й стресостійкості дітей і дорослих. Вона перетворює науково обґрунтовані концепції в легко застосовні ігрові техніки.
Рене є автором унікальної терапії дитячої тривожності, які були реалізовані у форматі короткометражних мультфільмів. Вона об’єднала найдієвіші на її погляд адаптивні технології в одній статті. Деякі з них нам давно відомі, але забуті, якісь абсолютно нові, з розряду тих, які так і хочеться випробувати. Сподіваємося, ви знайдете в цьому списку те, що підійде саме вашій дитині.

Твоє життя формується твоїми думками (Маркус Авреліус)
Емоційна стійкість полягає в умінні чинити опір, в здатності впоратися з життєвими труднощами, в наявності гнучкого розуму, який може адаптуватися, а також у впевненому, хороброму і рішучому прийнятті кинутих викликів. Стаючи сильніше в емоційному плані, людина починає жити краще.
Лао-цзи був правий, коли сказав, що сильна людина здатна здолати інших людей, а могутня людина – перемогти себе. Однак є люди, які проживають все своє життя, так жодного разу і не здобувши перемоги на собою.
«Знайте, що м’яке серце міцніше за жорстке, вода сильніша за скелі, а кохання сильніше за насильство». Герман Гессе

© 2022. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"