Додаткове меню

Подолання стресу перед іспитами
1. Збільште час та кількість прогулянок на свіжому повітрі
2. Дотримуйтесь режиму дня. Потурбуйтесь про харчування
3. Чергуйте розумові фізичні навантаження та відпочинок
4. Не зловживайте кавою, солодощами та енергетиками
5. Гарний сон – ворог стресу
6. Пам’ятайте ,що кожен має право на помилку
Подолання хвилювання під час іспиту.
1. Контроль дихання: короткий вдих, довгий видих
2. Зосередження на тілі: масаж долоні , мочки вуха.
3. Зосередження на предметах, подумки описуючи їх.
4. Випити води (чистої, без газу)
5. Уявити себе в приємній обстановці
6. Змочити холодною водою чоло, скроні та артерії на руках

Ви почуваєте себе нещасливим/нещасливою. У вас тривалий час поганий настрій. Я хочу розібратися у собі. Я живу у стресі. Мені самотньо. Мені не цікаво. Маю важкі спогади. Я не люблю свою роботу, вона мені набридла. Зі мною щось не так. Я не можу зробити вибір. Я не розумію заради чого живу. Мене все дратує. Я хочу налагодити особисте життя. Вам складно спілкуватися з людьми. В мене панічні атаки. Я хочу знайти своє покликання. Я живу не своє життя. Я не знаю чого хочу. В моїй сім’ї багато сварок. Я хочу налагодити контакт з дитиною. Відчуваєте себе спустошеним. Часто хворієте. Хронічна втома. Ви пережили психотравмуючу подію. Надто переживаєте за близьких. Дискомфорт у тілі. Депресія. Звернутися до психолога – це не слабкість, а прояв мужності та істинного бажання досягти позитивних змін у власному житті.

Рене Джейн — сертифікований тренер особового зростання і магістр в області прикладної позитивної психології, спеціалізується на розвитку навичок адаптації й стресостійкості дітей і дорослих. Вона перетворює науково обґрунтовані концепції в легко застосовні ігрові техніки.
Рене є автором унікальної терапії дитячої тривожності, які були реалізовані у форматі короткометражних мультфільмів. Вона об’єднала найдієвіші на її погляд адаптивні технології в одній статті. Деякі з них нам давно відомі, але забуті, якісь абсолютно нові, з розряду тих, які так і хочеться випробувати. Сподіваємося, ви знайдете в цьому списку те, що підійде саме вашій дитині.

© 2022. ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1"