Додаткове меню

 Згідно з рішенням виконавчого комітету Володарської селищної ради від 28 березня 2022 року № 66 з 25 квітня 2022 року розпочинається прийом заяв про зарахування учнів до 1 класу у закладах загальної середньої освіти нашої громади.
Для зарахування до закладу освіти необхідно одному з батьків дитини подати                                                                                                                                                                      ✔️заяву, до якої додаються:
✔️копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
✔️оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682.
У разі неможливості подати документи особисто їх можна надіслати поштою на адресу закладу вул.Коцюбинського,44, смт Володарка або надіслати копії документів у сканованій формі без електронного цифрового підпису електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох визначених документів, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.
У разі відсутності свідоцтва про народження дитини для сприяння в його оформленні необхідно звернутися в орган опіки і піклування за місцем проживання дитини.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ