Додаткове меню

З настанням теплих весняних днів вже традиційно  кожного року в нашому  ліцеї проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього тижня вчителі, працівники, учні  дружно працювали на закріплених за ліцеєм територіях. Працівники закладу білили дерева у садку та на подвір'ї, допомагали перекопувати квітники.  Учителі впорядковували  клумби та пересаджували квіти. Учні охоче прибирали  поділені між класами території та виносили сміття.  Спільними зусиллями  прибрали у парку березовий гай.  Всі працювали енергійно та дружно з користю  для себе,  для рідного ліцею та селища!  А весняний настрій, ентузіазм та позитивні емоції перетворили  толоку на справжнє свято.

 Закликаємо всіх не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного краю. Пам’ятаймо: чисте майбутнє в наших руках!

26 березня згідно з планом роботи ліцею відбулось засідання педагогічної ради.  На засіданні, яке проводив директор П. Ф. Аврамчук,  було  детально розглянуто  питання про створення безпечного освітнього середовища у закладі (виступ заступника директора з НВР Н. П. Снітко). Про  виконання нової програми з фізичної культури  у 5-6 класах з присутніми поділилась заступник директора з НВР О. О. Михайліченко.  Про якість освітнього процесу ліцею за підсумками моніторингу серед батьків розповіла заступник директора з НВР Н. П. Снітко. Низку питань на розгляд членам педагогічної ради запропонувала заступник директора з НВР Л. І. Музика, серед яких:

Гарним видався сьогоднішній день  у нашому ліцеї, адже ми гостинно приймали майбутніх першокласників та їхніх батьків. Зустріч була організована у формі ранкового кола, початком якої став перегляд відеопрезентації про ліцейне життя. Присутніх вітали директор П. Аврамчук, учителі Н. Снітко та С. Кушнір, які розповіли про особливості навчання у закладі і висловили впевненість у тому, що майбутні школярі будуть окрасою та гордістю нашого ліцею. Діти  долучились до веселої руханки, проведеної псом Патроном, по завершенню якої отримали від легендарного песика  український сувенірчик.  

 9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, пророка Тараса Григоровича Шевченка. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність.  Напередодні у ліцеї учні 9-Б класу Євгенія Маріневич, Лілія Марчук підготували проєкт "Сторінками творчості Т.Г.Шевченка". У 4-А класі провели літературну композицію  "Тарас Шевченко живе  в серцях свого народу", а  у  2-А класі  пройшла виховна година під гаслом "Вшановуємо  Кобзаря".

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.
І. Багряний

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.  Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.  Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою.  Цього дня у ліцеї було проведено переможний флешмоб, присвячений Міжнародному дню рідної мови,

 17 лютого до навчання за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" долучилися вчителі початкових класів Володарської громади. Організатори Любов Ткаченко та Ольга Романюк провели тренінг у  цікавій, змістовній формі з використанням інтерактивних методів. Учасники заходу зауважили, що тренінг дав їм нові можливості професійного розвитку, удосконалення навичок діяльнісного підходу в Новій українській школі, вміння працювати в команді, досягати певного успіху.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ