Додаткове меню

7 грудня – Всесвітній день української хустки!
Хустка ― це не лише  красивий головний убір для української жінки, але й важлива сімейна реліквія, яку передавали з покоління в покоління. Це давній символ жіночої душі, кохання та вірності. Ось чому Всесвітній день української хустки – це не просто ще одне свято в календарі, а важливий внесок у збереження та популяризацію нашого національного надбання. Приємна нагода одягнути улюблену хустину видалась цього грудневого дня дівчаткам. Та й учителі підтримали своїх вихованців.  Майстер-клас із зав'язування хустки провели в 3-А класі. Учні 4-Б класу прибралися в бабусині та мамині хустки - обереги, символи любові та злагоди в сім'ї. Найменші дівчатка 1-Б класу разом з учителями створили колоритну мозаїку з маминих хусток. Цікаво провели заняття з вивчення історії  української хустки учні 8-В класу. Разом дослідили, що українська хустка - це наш оберіг та символ патріотизму. Тож шануймо нашу історію,  бережімо наші традиції, любімо Україну!

Щороку 6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабного вторгнення про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

ЗСУ - наша гордість, сила, перемога. Під таким гаслом пройшла виховна година в 2-А класі.
Діти малювали малюнки,переглянули презентацію, провели флешмоб. А ще маленькі патріоти приносили кришечки, баночки для мазі, продукти харчування для наших воїнів, плели сітки.
Своєю участю у таких заходах діти також наближають нашу перемогу.

Учні 3-А класу  разом роблять добрі справи: пишуть листи захисникам Украіни, збирають продукти, беруть участь в акціі «Ворогам - кришка»  (зібрали троє відер пластмасових кришечок), плетуть патріотичні браслетики і передають їх захисникам.
А ще третьокласники зібрали 2000 грн (акція «Смілива гривня») та перерахували на потреби ЗСУ.

Тільки разом до ПЕРЕМОГИ!

 Свято Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. Його відзначають весело і щиро дякують Святому Миколаю за  допомогу  та підтримку в житті.  Учні 4-А класу, як всі діти, люблять    свята, особливо зимові.  А якщо відзначаєш їх у колі своїх друзів, то це вдвічі цікавіше і драйвовіше. Цього разу  у класі було організовано квест-гру «У пошуках «миколайчиків», яка розкрила школярам  історію виникнення свята Миколая, викликала позитивний емоційний настрій, створила атмосферу добра та дружби. 

Учениця 11 класу Катерина Миколаєнко зайняла І місце у Всеукраїнському інтернет- конкурсі "Одягнула Україна вишиванку - то символ її й оберіг".
Її конкурсна робота "Війна змінила колір вишиванки..." (пастель) була кращою і посіла почесне призове місце.
Зичимо Катерині ще ширшого польоту фантазії, натхнення і бажання творити прекрасне.

 Вивчаємо, шануємо традиції наших предків, культуру свого народу. Сьогодні весело  та пізнавально пройшло свято "Вечорниці на Андрія"  у 1 - 4  класах. Учні    2-А класу переглянули цікаву презентацію, провели ігри, конкурси, змагання. У 3-А  та 3-Б класі  дітлахи жартували, співали пісні,  відгадували загадки, весело провели час у колі друзів.  Учні 4-Б класу побували в ролі Пана Калитинського та пана Коцюбинського. А першачки  теж калиту кусали, розважалися. Діти почувалися святково і калита була всім до смаку!

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ