Додаткове меню

У ліцеї відбулося відкриття класу безпеки. На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах. Зі словами вдячності за допомогу у створенні кабінету до присутніх звернувся директор закладу Петро Аврамчук, який запевнив, що кабінет безпеки буде осередком по вивченню правил безпечної поведінки учнів у різних життєвих ситуаціях.

Зі словами про збереження найціннішого - свого життя звернувся до дітей голова громади Сергій Миколаєнко. На відкритті звучали теплі слова-побажання від начальника відділу освіти Валентини Рафальської.  Учні привітали гостей піснею та познайомили присутніх із локаціями класу безпеки.  Працівники служби ДСНС, представник Володарської лікарні провели перший у цьому класі урок безпеки, на якому розглянули різні випадки з життя, в яких можуть опинитися діти, розповіли про алгоритм дій у таких ситуаціях. А на завершення зустрічі працівники поліції роздали дітям буклети про правила поведінки при різноманітних загрозах їхньому життю та здоров’ю та влаштували на подвір'ї школи майстер-клас по приборканню вогню та наданню медичної допомоги.

Війна в Україні внесла свої корективи в наше життя. Нині воєнні ризики є його частиною, тому маємо  бути готовими захистити себе і дітей. Безпека – понад усе!  

      

              

Відкриття класу безпеки

 

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ