Додаткове меню

В останній день навчання учні 1-4 класів зустрілися з представником ДСНС Романом Дяченко, який розповів про те, як відпочиваючи  влітку, дотримуватись правил безпечної поведінки. Роман Степанович у своїй бесіді наголошував на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними і готовими до нестандартних ситуацій.

Рятувальник розповів про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси, піротехнічні засоби, саморобні вибухові пристрої та попередив дітей про небезпечні експерименти (часто вони, знаходячи незнайомий предмет, кидають його у багаття, випробовують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому чи до школи – це категорично заборонено). Рятувальник підкреслював, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно попередити про це дорослих, ні в якому разі не чіпати їх руками, відійти на максимальну відстань (не менше 100 метрів), негайно повідомити про знахідку службу порятунку за номером 101 та національну поліцію за номером 102.

Інформаційно-роз’яснювальні бесіди зі школярами, які проводять представники ДСНС, мають велике значення. Адже попередити біду і зберегти здоров’я та життя дітей – найголовніше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, рятувальників, поліції.

  

  

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ