Додаткове меню

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!

Новини

Оголошення

06/04/2024
Весняна толока - 2024

З настанням теплих весняних днів вже традиційно  кожного року в нашому  ліцеї проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього тижня вчителі, працівники, учні  дружно працювали на закріплених за ліцеєм територіях. Працівники закладу білили дерева у садку та на подвір'ї, допомагали перекопувати квітники.  Учителі впорядковували  клумби та пересаджували квіти. Учні охоче прибирали  поділені між класами території та виносили сміття.  Спільними зусиллями  прибрали у парку березовий гай.  Всі працювали енергійно та дружно з користю  для себе,  для рідного ліцею та селища!  А весняний настрій, ентузіазм та позитивні емоції перетворили  толоку на справжнє свято.

 Закликаємо всіх не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного краю. Пам’ятаймо: чисте майбутнє в наших руках!

Детальніше...  

27/03/2024
Педагогічна рада

26 березня згідно з планом роботи ліцею відбулось засідання педагогічної ради.  На засіданні, яке проводив директор П. Ф. Аврамчук,  було  детально розглянуто  питання про створення безпечного освітнього середовища у закладі (виступ заступника директора з НВР Н. П. Снітко). Про  виконання нової програми з фізичної культури  у 5-6 класах з присутніми поділилась заступник директора з НВР О. О. Михайліченко.  Про якість освітнього процесу ліцею за підсумками моніторингу серед батьків розповіла заступник директора з НВР Н. П. Снітко. Низку питань на розгляд членам педагогічної ради запропонувала заступник директора з НВР Л. І. Музика, серед яких:

Детальніше...  

14/03/2024
Зустріч-знайомство з майбутніми першокласниками

Гарним видався сьогоднішній день  у нашому ліцеї, адже ми гостинно приймали майбутніх першокласників та їхніх батьків. Зустріч була організована у формі ранкового кола, початком якої став перегляд відеопрезентації про ліцейне життя. Присутніх вітали директор П. Аврамчук, учителі Н. Снітко та С. Кушнір, які розповіли про особливості навчання у закладі і висловили впевненість у тому, що майбутні школярі будуть окрасою та гордістю нашого ліцею. Діти  долучились до веселої руханки, проведеної псом Патроном, по завершенню якої отримали від легендарного песика  український сувенірчик.  

Детальніше...  

08/03/2024
День пам'яті Т.Г.Шевченка

 9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, пророка Тараса Григоровича Шевченка. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність.  Напередодні у ліцеї учні 9-Б класу Євгенія Маріневич, Лілія Марчук підготували проєкт "Сторінками творчості Т.Г.Шевченка". У 4-А класі провели літературну композицію  "Тарас Шевченко живе  в серцях свого народу", а  у  2-А класі  пройшла виховна година під гаслом "Вшановуємо  Кобзаря".

Детальніше...  

21/02/2024
Переможний флешмоб

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.
І. Багряний

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.  Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.  Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою.  Цього дня у ліцеї було проведено переможний флешмоб, присвячений Міжнародному дню рідної мови,

Детальніше...  

18/02/2024
Діяльнісний підхід у початковій школі

 17 лютого до навчання за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" долучилися вчителі початкових класів Володарської громади. Організатори Любов Ткаченко та Ольга Романюк провели тренінг у  цікавій, змістовній формі з використанням інтерактивних методів. Учасники заходу зауважили, що тренінг дав їм нові можливості професійного розвитку, удосконалення навичок діяльнісного підходу в Новій українській школі, вміння працювати в команді, досягати певного успіху.

Детальніше...

11/03/2024
Оголошення

Володарський ліцей запрошує майбутніх першокласників та їхніх батьків на зустріч-знайомство 14 березня 2024 року о 12.00 до актової зали

 

05/02/2024
Організація дистанційного навчання

Згідно  з наказом  ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ № 37 від 05.02.2024 року  у ліцеї організовується освітній процес за дистанційною формою навчання

з 05 лютого до 16 лютого 2024 року.  

 

07/01/2024
Зверніть увагу!

Правила "виживання" при сильних морозах дивись нижче

Увага! Морози та хуртовини!

 

24/12/2023
Безпека дітей - понад усе

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Зимові канікули тривають з 25.12.2023 по 07.01.2024.

До занять приступаємо 08.01.2024 р.

Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн. Перевіряйте, які сайти, соціальні мережі, програми доступні для користування вашою дитиною, переглядайте історії пошуків та зверніть увагу на кількість аккаунтів наявних у гаджеті Вашої  дитини. Все це заради її ж власної безпеки та Вашого спокою!

Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте  їй, що війна триває, нагадайте про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми.

Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Не допускайте, щоб Ваші діти були учасниками злочину, зловживали алкоголем, цигарками та іншими шкідливими для здоров’я речовинами. 

Слідкуйте, де гуляють ваші діти. Нагадайте про небезпеку перебування біля старих та аварійних будівель, погрібів, підвалів. 

Не дозволяйте відходити далеко від будинку.

Детальніше...  

31/10/2023
Правила безпеки на осінніх канікулах

Нехай канікули будуть безпечними!

Скануй QR-код, пригадуй, виконуй!

 

 

 

31/10/2023
Дорога освітянська родино!

До вашої уваги нижче подані всі офіційні електронні джерела, які пов’язані з ліцеєм та містять інформацію про його життя. Це повідомлення не реклама, а інформація до відома.

Знаємо, що не на всі ви підписані, тому запрошуємо не гаяти часу та підписатися.

Офіційний сайт ліцею: https://volodschool1.org.ua/

Офіційна сторінка instagram ліцею: https://www.instagram.com/p/CyoUC8utc8Q/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Офіційна група у facebook: https://www.facebook.com/groups/1300721000743615/?ref=share_group_link

Детальніше...  

24/04/2023
Набір до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація  Володарського ліцею оголошує набір дітей до 1-х класів на 2023 / 2024 навчальний рік.

Що потрібно знати?

Детальніше...  

21/02/2023
Увага! Дистанційне навчання

21 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної  ради.
На засіданні члени комісії розглянули питання щодо проходження освітнього процесу на території  Володарської селищної територіальної громади в період з 22 по 24 лютого 2023 року та прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання у закладах освіти Володарської селищної територіальної громади з  22 по 24 лютого 2023 року.
 

18/11/2022
Про відновлення освітнього процесу

Увага!

У зв'язку з повідомленням Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області   відновлюють освітній процес  в очно-змішаній формі,  з 22 листопада наш ліцей переходить на очне навчання.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки!

Бережіть себе та близьких!

 

15/11/2022
Про перехід ліцею на дистанційне навчання

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
???? У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
???? Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 
 

25/10/2022
Поновлюється очна та змішана форми навчання

До уваги учнів та батьків!

З  26.10.2022 року, відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.10.2022 №22 та наказу відділу освіти селищної ради від 25.10.2022 № 93, поновлюється очна та змішана форми навчання всіх закладів освіти, що знаходяться на території Володарської селищної територіальної громади.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Будьте відповідальними!  Безпека -- понад усе! 

 

10/10/2022
Дистанційне навчання з 11 жовтня 2022 року

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

12/09/2022
Відновлення очного навчання

 Увага! Відновлення очного навчання для учнів 1-4 класів.

Шановні  батьки та учні.  Повідомляємо про те, що з 13 вересня розпочинаємо очне навчання для учнів початкових класів. З метою дотримання правил безпечного перебування в закладі навчання буде проводитись у дві зміни:  для  1-2 класів -  з 8.30, для 3-4 класів - з 12.00. Для тих учнів, які не матимуть змоги відвідати уроки в закладі, паралельно проводитиметься  онлайн-навчання.

 

16/02/2022
Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо вас на зустріч із учителями та вихователями 1-х класів, яка відбудеться 18 лютого 2022 року в актовій залі (2-ий поверх). Початок зустрічі о 12 годині.
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог просимо мати захисні маски.

 

15/02/2022
Набір до 1-х класів 2022/2023 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація опорного закладу «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» оголошує набір дітей до 1-х класів на 2022/2023 навчальний рік.
Для зарахування потрібно:
• заява від батьків або опікунів про зарахування до школи;
• копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

28/01/2022
Увага! Карантин!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладі запроваджено дистанційне навчання у зв’язку із зростанням рівня захворюваності учнів та вчителів закладу на сезонні респіраторні хвороби, погіршенням епідеміологічної ситуації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України ГРХ COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами), протоколу №1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 26 січня 2022 року.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ