Додаткове меню

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація  Володарського ліцею оголошує набір дітей до 1-х класів на 2023 / 2024 навчальний рік.

Що потрібно знати?

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2023-2024 н.р.?

Прийом документів для вступу дитини в перший клас розпочинається з 24 квітня 2023 року.  

Графік прийому документів:

понеділок - п'ятниця з 09:00 до 14:00

 Чи визначена дата закінчення прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2023-2024 н.р.?

Дата закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів для вступу до 1 класу —31 травня.

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

  • заяву про зарахування (у школі),
  • копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;
  • оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,
  • «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
  • у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.
  • у зв'язку з продовженням строку дії воєнного стану в Україні та якщо батьки не мають змоги подати документи особисто, то приймаємо їх поштою чи електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису.

 Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ№ 806 від 19.09.2018). Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

Новини

Оголошення

29/09/2023
Володарському ліцею - 50!

 Пройшли роки, десятиліття. А ти, школо, така ж рідна і близька, така ж бажана. Сьогодні твої коридори ніби ширші, а класи – світліші. Та так воно дійсно і є, бо тут все по-новому: і інтер’єр, і дух новітніх технологій, і, навіть, назва.

Володарський ліцей сьогодні - це дружня родина педагогів, всіх працівників закладу, учнів та батьків, це стартовий майданчик для добрих починань і злетів його  вихованців, обдарованих, талановитих і працелюбних.

Напередодні професійного свята освітян, як і належить поважному «імениннику», ліцей приймав гостей та вже зранку наповнився веселим гамором, передчуттям чогось захопливого, незвичайного. У фойє вражала всіх виставка дивовижних осінніх композицій. Гості мали можливість поринути у далекі спогади дитинства, листаючи старі фотоальбоми та переглядаючи відеопрезентації, порівняти минуле та сучасне закладу, завітавши до класів.  

У актовій залі зустрілися кілька поколінь випускників закладу та педагогів.

Детальніше...  

25/09/2023
50-річний ювілей ліцею

З нагоди 50-річного ювілею ліцею ми започатковуємо челендж '' Відгукнися, випускнику''. Усіх випускників закликаємо викладати у фейсбук-спільноті Володарський ліцей світлини свого класу з хештегом #ВІДГУКНИСЯВИПУСКНИКУ і запросити до челенджу своїх однокласників.

До рідної школи ведуть всі дороги,

А школа чекає на рідних дітей.

Відкиньте всі справи , забудьте тривоги,

Приїдьте, приходьте на наш ювілей!

 

21/09/2023
Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається щороку 21 вересня. Це день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства. усі держави і народи мають дотримуватися припинення воєнних дій протягом цього дня, проте… Саме сьогодні на Київщині двічі, вночі та вранці, чули повітряну тривогу. Але після відбою школа швидко заповнилася дитячими голосами, вчителі звично проводили уроки, а з їдальні  пахло  смачними стравами. Цього дня у ліцеї були проведені виховні заходи до ДНЯ МИРУ,

Детальніше...  

15/09/2023
Олімпійський тиждень

 Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією  нашого ліцею стало проведення Олімпійського тижня, метою якого визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму. Цими днями активно та  цікаво провели Олімпійський тиждень  "Олімпійські ігри - шлях до ПЕРЕМОГИ". 

Детальніше...  

04/09/2023
Донат замість квітів

За можливість навчатися, пізнавати нове та незвідане ми завдячуємо ЗСУ, на підтримку яких у нашому ліцеї  в перший день навчання стартувала акція "Не квіти, а донат на ЗСУ". Долучилися до збору коштів не тільки учні ліцею, а й батьки та вчителі. Зібрано 14 425 грн. Щира вдячність усім, хто долучився! Про переказ коштів та їхнє призначення буде повідомлено додатково. Все буде Україна! Слава ЗСУ!

Детальніше...  

04/09/2023
З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ!
Ми знову разом! День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Вся шкільна родина у стінах рідного ліцею радо зустріла першокласників. Директор Петро Аврамчук привітав всіх присутніх з новим навчальним роком. Від щирого серця побажав всім мирного неба, щасливого життя в незалежній, єдиній, квітучій Україні! Учням - успіхів у навчальному році, натхнення, впевненості та чудових результатів!
Детальніше...

24/04/2023
Набір до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація  Володарського ліцею оголошує набір дітей до 1-х класів на 2023 / 2024 навчальний рік.

Що потрібно знати?

Детальніше...  

21/02/2023
Увага! Дистанційне навчання

21 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної  ради.
На засіданні члени комісії розглянули питання щодо проходження освітнього процесу на території  Володарської селищної територіальної громади в період з 22 по 24 лютого 2023 року та прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання у закладах освіти Володарської селищної територіальної громади з  22 по 24 лютого 2023 року.
 

18/11/2022
Про відновлення освітнього процесу

Увага!

У зв'язку з повідомленням Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області   відновлюють освітній процес  в очно-змішаній формі,  з 22 листопада наш ліцей переходить на очне навчання.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки!

Бережіть себе та близьких!

 

15/11/2022
Про перехід ліцею на дистанційне навчання

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
📢 У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
🙏 Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 
 

25/10/2022
Поновлюється очна та змішана форми навчання

До уваги учнів та батьків!

З  26.10.2022 року, відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.10.2022 №22 та наказу відділу освіти селищної ради від 25.10.2022 № 93, поновлюється очна та змішана форми навчання всіх закладів освіти, що знаходяться на території Володарської селищної територіальної громади.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Будьте відповідальними!  Безпека -- понад усе! 

 

10/10/2022
Дистанційне навчання з 11 жовтня 2022 року

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

12/09/2022
Відновлення очного навчання

 Увага! Відновлення очного навчання для учнів 1-4 класів.

Шановні  батьки та учні.  Повідомляємо про те, що з 13 вересня розпочинаємо очне навчання для учнів початкових класів. З метою дотримання правил безпечного перебування в закладі навчання буде проводитись у дві зміни:  для  1-2 класів -  з 8.30, для 3-4 класів - з 12.00. Для тих учнів, які не матимуть змоги відвідати уроки в закладі, паралельно проводитиметься  онлайн-навчання.

 

16/02/2022
Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо вас на зустріч із учителями та вихователями 1-х класів, яка відбудеться 18 лютого 2022 року в актовій залі (2-ий поверх). Початок зустрічі о 12 годині.
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог просимо мати захисні маски.

 

15/02/2022
Набір до 1-х класів 2022/2023 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація опорного закладу «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» оголошує набір дітей до 1-х класів на 2022/2023 навчальний рік.
Для зарахування потрібно:
• заява від батьків або опікунів про зарахування до школи;
• копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

28/01/2022
Увага! Карантин!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладі запроваджено дистанційне навчання у зв’язку із зростанням рівня захворюваності учнів та вчителів закладу на сезонні респіраторні хвороби, погіршенням епідеміологічної ситуації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України ГРХ COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами), протоколу №1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 26 січня 2022 року.

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ