Додаткове меню

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
📢 У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
🙏 Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

Новини

Оголошення

06/12/2022
З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні в Україні відзначають День Збройних сил України. Саме в цей день у 1991-му році Верховна Рада незалежної України ухвалила закон про ЗСУ.
У 2022 році українські збройні сили, які боронять нашу країну від росіян, стали без перебільшення легендою. Саме завдяки нашим військовим Україна, яка, на думку ворогів, мала впасти за три дні, тримається вже 9 довгих місяців.
Детальніше...  

06/12/2022
Лист захиснику України

Сьогодні свято наших захисників і захисниць. Вони відчайдушно оберігають нас вдень і вночі. За плечима ЗСУ- вся українська земля. І кожен, дорослий і малий, вважає своїм обов'язком подякувати нашим мужнім воїнам та віддати шану кожному герою, який загинув, захищаючи Україну. І цього дня учні 3-А та 7-А класів писали листи нашим солдатам.

Детальніше...  

06/12/2022
СЛАВА ГЕРОЯМ ЗСУ

  Під таким девізом  у День Збройних сил України пройшло  спілкування  учнів у 1 - А класі.
Діти декламували  вірші про Україну, переглянули відеопрезентацію про наших мужніх захисників, провели змагання та  конкурси на спритність і кмітливість.
Даша Дороніна та Анастасія Харук розповіли про своїх татусів-героїв, які зараз захищають Україну.
Детальніше...  

04/12/2022
Піжамна вечірка

Найкращий відпочинок - це відпочинок у колі друзів. 
Адже це - невимушене спілкування, спільні справи, захоплення, інтереси. 
  Гарно розважилися та активно відпочили учні 2-А класу на піжамній вечірці.  Веселі конкурси, піжамне дефіле, бій подушками, танцювальні батли, веселі дитячі пісні, перегляд улюбленого мультфільму створили незабутню  затишну атмосферу, гарний настрій. 
Детальніше...  

03/12/2022
Ми проти насилля

 З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».  Учні нашого закладу стали активними учасниками акції.
І коли в Україні іде війна говорити про світ без насильства актуально і досить важко. Та все ж на годинах спілкування з практичним психологом діти бачать своє майбутнє у класі, у родині, у світі без рабства і насильства та з повагою до особистості, до прав людини. 
Детальніше...  

30/11/2022
Наші домашні улюбленці

30 листопада відзначають Міжнародний день домашніх тварин. Основною ідеєю та гаслом цього дня стали слова всесвітньо відомого автора твору "Маленький принц" А. Сент-Екзюпері: "Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили". Пам'ятаймо про це. І обов'язково почастуймо своїх тваринок чим-небудь смачненьким. В це добре і домашнє свято учні 3-А класу засвідчують вияв теплоти та турботи до своїх улюбленців.

Детальніше...

18/11/2022
Про відновлення освітнього процесу

Увага!

У зв'язку з повідомленням Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області   відновлюють освітній процес  в очно-змішаній формі,  з 22 листопада наш ліцей переходить на очне навчання.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки!

Бережіть себе та близьких!

 

15/11/2022
Про перехід ліцею на дистанційне навчання

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
📢 У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
🙏 Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 
 

25/10/2022
Поновлюється очна та змішана форми навчання

До уваги учнів та батьків!

З  26.10.2022 року, відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.10.2022 №22 та наказу відділу освіти селищної ради від 25.10.2022 № 93, поновлюється очна та змішана форми навчання всіх закладів освіти, що знаходяться на території Володарської селищної територіальної громади.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Будьте відповідальними!  Безпека -- понад усе! 

 

10/10/2022
Дистанційне навчання з 11 жовтня 2022 року

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

12/09/2022
Відновлення очного навчання

 Увага! Відновлення очного навчання для учнів 1-4 класів.

Шановні  батьки та учні.  Повідомляємо про те, що з 13 вересня розпочинаємо очне навчання для учнів початкових класів. З метою дотримання правил безпечного перебування в закладі навчання буде проводитись у дві зміни:  для  1-2 класів -  з 8.30, для 3-4 класів - з 12.00. Для тих учнів, які не матимуть змоги відвідати уроки в закладі, паралельно проводитиметься  онлайн-навчання.

 

16/02/2022
Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо вас на зустріч із учителями та вихователями 1-х класів, яка відбудеться 18 лютого 2022 року в актовій залі (2-ий поверх). Початок зустрічі о 12 годині.
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог просимо мати захисні маски.

 

15/02/2022
Набір до 1-х класів 2022/2023 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація опорного закладу «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» оголошує набір дітей до 1-х класів на 2022/2023 навчальний рік.
Для зарахування потрібно:
• заява від батьків або опікунів про зарахування до школи;
• копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

28/01/2022
Увага! Карантин!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладі запроваджено дистанційне навчання у зв’язку із зростанням рівня захворюваності учнів та вчителів закладу на сезонні респіраторні хвороби, погіршенням епідеміологічної ситуації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України ГРХ COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами), протоколу №1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 26 січня 2022 року.

© 2022. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ