Додаткове меню

21 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної  ради.
На засіданні члени комісії розглянули питання щодо проходження освітнього процесу на території  Володарської селищної територіальної громади в період з 22 по 24 лютого 2023 року та прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання у закладах освіти Володарської селищної територіальної громади з  22 по 24 лютого 2023 року.

Новини

Оголошення

23/03/2023
Майстер-клас для педагогів

22 березня  було проведено майстер-клас для освітян  ліцею. Своїми напрацюваннями ділились з колегами Снітко Н.П., Музика Л.І., Михайліченко О.О., Ярошенко Т.В., Кушнір С.В.. Говорили про використання інноваційних технологій у роботі педагогів. Сьогодні, з огляду на сучасні реалії, учитель повинен вносити в освітній процес нові методи подачі інформації, щоб задовольнити індивідуальні запити кожного учня.

Детальніше...  

20/03/2023
Щастя. Що це таке?

Щастя - важлива річ у житті людини, чи то дорослої, чи дитини. І кожен з нас розуміє його по-своєму. Для когось - це радість, здоров'я, для інших - це успіх у справах, прекрасні стосунки з людьми. Тож учні 2-А та 3-А  класів спробували з'ясувати, що таке щастя, моделювали ситуації та дізнавались, що потрібно людині для того, щоб бути щасливою.

Детальніше...  

19/03/2023
Кольоровий тиждень

"Життя красиве, коли кольорове», -  казав Кузьма Скрябін. У 2-А класі вирішили дослухатись до слів легенди і провести кольоровий тиждень.     
  Діти виконували цікаві креативні завдання, пов‘язані з кольорами, виготовляли різнокольорові вироби, спілкувалися, розважалися.
  Ось такі яскраві та доброзичливі активності створюють дружню та привітну атмосферу в  маленькому колективі другокласників.
Детальніше...  

19/03/2023
День Святого Патріка

17 березня відбувся позакласний захід з англійської мови для учнів 5 – А класу (вчителі англійської мови А. Защитинська та Т. Сідак), присвячений Дню Святого Патріка. Щороку в цей день в Ірландії відзначають національне свято. Завдяки  веселим традиціям  і незвичайним  символам  воно  стало  широко відомим в усьому світі.   Саме цього дня природа починає оживати і зеленіти, тому діти  прибрали зал в зелені тони та самі вбралися в зелений одяг.  Цей захід дав можливість учням дізнатися  більше про культуру та традиції народів англомовних країн, а також створив у дітей радісний і святковий настрій.
Детальніше...  

17/03/2023
Супергерої FAST

   Учні початкових класів закладу долучилися до освітньої ініціативи  СУПЕРГЕРОЇ FAST, спрямованої на покращення обізнаності про симптоми інсульту та необхідності швидких дій.  Наші діти  стали учасниками великої місії мільйонів дітей в усьому світі - врятувати своїх дідусів і бабусь.  Медична сестра С. Нікітенко провела у 3-х класах бесіду "Впізнай інсульт - врятуй життя". Четвертокласники з цікавістю переглянули мультфільм "Потрібна твоя допомога" і дізналися, як допомогти хворому при перших ознаках інсульту. В індивідуальних бесідах використовуємо хист дітей до навчання та обміну, щоб заохотити їх передавати знання іншим членам родини, зокрема бабусям і дідусям.

Детальніше...  

14/03/2023
День добровольця

Добровольці у минулому – люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Зараз –  це героїчні воїни. І обов’язково настане час, коли вони разом із воїнами ЗСУ стануть українськими переможцями.

Українські добровольці  за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і гідно боронять Україну разом з усіма бійцями наших сил оборони та безпеки.

"Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу", - високо оцінив   президент В.О.Зеленський вклад  добровольців  у війні з російською агресією.  

Детальніше...

21/02/2023
Увага! Дистанційне навчання

21 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної  ради.
На засіданні члени комісії розглянули питання щодо проходження освітнього процесу на території  Володарської селищної територіальної громади в період з 22 по 24 лютого 2023 року та прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання у закладах освіти Володарської селищної територіальної громади з  22 по 24 лютого 2023 року.
 

18/11/2022
Про відновлення освітнього процесу

Увага!

У зв'язку з повідомленням Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області   відновлюють освітній процес  в очно-змішаній формі,  з 22 листопада наш ліцей переходить на очне навчання.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки!

Бережіть себе та близьких!

 

15/11/2022
Про перехід ліцею на дистанційне навчання

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
📢 У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
🙏 Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 
 

25/10/2022
Поновлюється очна та змішана форми навчання

До уваги учнів та батьків!

З  26.10.2022 року, відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.10.2022 №22 та наказу відділу освіти селищної ради від 25.10.2022 № 93, поновлюється очна та змішана форми навчання всіх закладів освіти, що знаходяться на території Володарської селищної територіальної громади.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Будьте відповідальними!  Безпека -- понад усе! 

 

10/10/2022
Дистанційне навчання з 11 жовтня 2022 року

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

12/09/2022
Відновлення очного навчання

 Увага! Відновлення очного навчання для учнів 1-4 класів.

Шановні  батьки та учні.  Повідомляємо про те, що з 13 вересня розпочинаємо очне навчання для учнів початкових класів. З метою дотримання правил безпечного перебування в закладі навчання буде проводитись у дві зміни:  для  1-2 класів -  з 8.30, для 3-4 класів - з 12.00. Для тих учнів, які не матимуть змоги відвідати уроки в закладі, паралельно проводитиметься  онлайн-навчання.

 

16/02/2022
Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо вас на зустріч із учителями та вихователями 1-х класів, яка відбудеться 18 лютого 2022 року в актовій залі (2-ий поверх). Початок зустрічі о 12 годині.
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог просимо мати захисні маски.

 

15/02/2022
Набір до 1-х класів 2022/2023 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація опорного закладу «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» оголошує набір дітей до 1-х класів на 2022/2023 навчальний рік.
Для зарахування потрібно:
• заява від батьків або опікунів про зарахування до школи;
• копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

28/01/2022
Увага! Карантин!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладі запроваджено дистанційне навчання у зв’язку із зростанням рівня захворюваності учнів та вчителів закладу на сезонні респіраторні хвороби, погіршенням епідеміологічної ситуації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України ГРХ COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами), протоколу №1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 26 січня 2022 року.

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ