Додаткове меню

Правила "виживання" при сильних морозах дивись нижче

Увага! Морози та хуртовини!

Новини

Оголошення

01/03/2024
Правила прийому учнів до 1 класу 2023-2024 навчального року

Батькам майбутніх першокласників
 Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Графік прийому документів:
Пн-пт 8.00 -16.00
Під час повітряної тривоги документи не приймаються.

 Прийом документів для вступу до 1 класу проводиться до 31 травня. Але і після  1 червня не виключене право батьків подавати заяви про зарахування   при наявності місць у першому (перших) класах .

Одному з батьків необхідно до 31 травня надати:
- заяву про зарахування,
- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;
- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,
- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
- у разі наявності до заяви про зарахування може додаватися оригінал висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (Постанова КМ № 806 від 19.09.2018).
Присутність дитини під час подання заяви про зарахування  або її зарахування не є обов’язковою.
 
.
У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів необхідно враховувати, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО.
У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа.
 

 

21/02/2024
Переможний флешмоб

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.
І. Багряний

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.  Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.  Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою.  Цього дня у ліцеї було проведено переможний флешмоб, присвячений Міжнародному дню рідної мови, виконавцями якого були учні 9-Б, 8-А, 7-Б класу.

Детальніше...  

18/02/2024
Діяльнісний підхід у початковій школі

 17 лютого до навчання за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" долучилися вчителі початкових класів Володарської громади. Організатори Любов Ткаченко та Ольга Романюк провели тренінг у  цікавій, змістовній формі з використанням інтерактивних методів. Учасники заходу зауважили, що тренінг дав їм нові можливості професійного розвитку, удосконалення навичок діяльнісного підходу в Новій українській школі, вміння працювати в команді, досягати певного успіху.

Детальніше...  

23/01/2024
Онлайн-семінар з питань профілактики правопорушень

У ліцеї 23 січня було організовано онлайн-семінар з питань профілактики правопорушень та дитячого травматизму. У заході взяли участь директори закладів загальної середньої освіти територіальної громади, заступники директорів шкіл, які координують виховну роботу, практичні психологи. До учасників семінару звернулась Є.М.Бачинська, ректор КНЗ КОР "КОІПОПК", яка наголосила на важливості профілактики правопорушень  та дитячого травматизму серед молоді. Начальник відділу освіти Володарської селищної ради В.Л.Рафальська закликала всіх керівників закладів освіти спланувати та організувати роботу по профілактиці правопорушень,

Детальніше...  

22/01/2024
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України — день єднання всіх територій, цілісності України та недоторканності кордонів. У ліцеї були організовані заходи, приурочені цій події. 
У 2-А класі (класний керівник В.А.Добровольська) провели виховну годину "Соборність - це єдність всього українського народу". Діти ознайомилися з історією виникнення свята, переглянули презентацію, склали прислів'я про Україну, розмальовували малюнки, робили витинанки. Класний керівник 3-А класу С.М.Ліщенко  разом з учнями   створили живий  ланцюг єднання.

Детальніше...  

15/01/2024
Інженерний тиждень у ліцеї

У ліцеї стартував «Інженерний тиждень», проведення якого має допомогти учням краще зрозуміти, як наука та інженерія проявляються в нашому повсякденному житті – роблять його безпечнішим, комфортнішим та цікавішим. Тема тижня - самозарадність. Сьогодні вона є особливо цінною для українських дітей, бо посилює відповідальність та незалежність від зовнішньої допомоги, дає дітям можливість швидше розв’язувати питання своєї безпеки. Учні 1-4 класів активно долучились до цієї події. На перервах захопливо переглядали відео про найцікавіші винаходи людства. У 1-х класах під керівництвом Л. М. Рудніцької, А. О. Бідник та М. М. Чижик учні виготовляли «живі квіти», спостерігали за тим, як у воді розкриваються їхні пелюстки (капілярні явища), зачитували написані побажання своїм однокласникам, учителям. За підтримки Н. П. Снітко, С. П. Рижової учні 4-А класу писали чорнилом «нічогонебачу», слухали пояснення про інформаційну гігієну, особливо важливу під час війни, потім надихались грою в «Фанти», виконуючи записані однокласниками таємні завдання. Учні 3-А класу разом з учителькою С. М. Ліщенко вивчали процес танення льоду у сольовому розчині, у воді, у вовняному шарфі, провівши дослід «Кольорові крижинки».

Детальніше...

05/02/2024
Організація дистанційного навчання

Згідно  з наказом  ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ № 37 від 05.02.2024 року  у ліцеї організовується освітній процес за дистанційною формою навчання

з 05 лютого до 16 лютого 2024 року.  

 

07/01/2024
Зверніть увагу!

Правила "виживання" при сильних морозах дивись нижче

Увага! Морози та хуртовини!

 

24/12/2023
Безпека дітей - понад усе

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Зимові канікули тривають з 25.12.2023 по 07.01.2024.

До занять приступаємо 08.01.2024 р.

Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн. Перевіряйте, які сайти, соціальні мережі, програми доступні для користування вашою дитиною, переглядайте історії пошуків та зверніть увагу на кількість аккаунтів наявних у гаджеті Вашої  дитини. Все це заради її ж власної безпеки та Вашого спокою!

Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте  їй, що війна триває, нагадайте про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми.

Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Не допускайте, щоб Ваші діти були учасниками злочину, зловживали алкоголем, цигарками та іншими шкідливими для здоров’я речовинами. 

Слідкуйте, де гуляють ваші діти. Нагадайте про небезпеку перебування біля старих та аварійних будівель, погрібів, підвалів. 

Не дозволяйте відходити далеко від будинку.

Детальніше...  

31/10/2023
Правила безпеки на осінніх канікулах

Нехай канікули будуть безпечними!

Скануй QR-код, пригадуй, виконуй!

 

 

 

31/10/2023
Дорога освітянська родино!

До вашої уваги нижче подані всі офіційні електронні джерела, які пов’язані з ліцеєм та містять інформацію про його життя. Це повідомлення не реклама, а інформація до відома.

Знаємо, що не на всі ви підписані, тому запрошуємо не гаяти часу та підписатися.

Офіційний сайт ліцею: https://volodschool1.org.ua/

Офіційна сторінка instagram ліцею: https://www.instagram.com/p/CyoUC8utc8Q/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Офіційна група у facebook: https://www.facebook.com/groups/1300721000743615/?ref=share_group_link

Детальніше...  

24/04/2023
Набір до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація  Володарського ліцею оголошує набір дітей до 1-х класів на 2023 / 2024 навчальний рік.

Що потрібно знати?

Детальніше...  

21/02/2023
Увага! Дистанційне навчання

21 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної  ради.
На засіданні члени комісії розглянули питання щодо проходження освітнього процесу на території  Володарської селищної територіальної громади в період з 22 по 24 лютого 2023 року та прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання у закладах освіти Володарської селищної територіальної громади з  22 по 24 лютого 2023 року.
 

18/11/2022
Про відновлення освітнього процесу

Увага!

У зв'язку з повідомленням Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області   відновлюють освітній процес  в очно-змішаній формі,  з 22 листопада наш ліцей переходить на очне навчання.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки!

Бережіть себе та близьких!

 

15/11/2022
Про перехід ліцею на дистанційне навчання

Шановні  вчителі, батьки та учні!

Відповідно до повідомлення Київської обласної військової адміністрації про те, що заклади освіти Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, наш ліцей з 16 листопада  переходить на онлайн навчання.

 Таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.  
 
???? У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково. 
 
???? Закликаємо всіх не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 
 

25/10/2022
Поновлюється очна та змішана форми навчання

До уваги учнів та батьків!

З  26.10.2022 року, відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.10.2022 №22 та наказу відділу освіти селищної ради від 25.10.2022 № 93, поновлюється очна та змішана форми навчання всіх закладів освіти, що знаходяться на території Володарської селищної територіальної громади.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Будьте відповідальними!  Безпека -- понад усе! 

 

10/10/2022
Дистанційне навчання з 11 жовтня 2022 року

Шановні учні та батьки!
Безпека – понад усе! Життя кожного маленького жителя нашої громади – понад усе! 
Тому комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти громади за дистанційною формою з 11 жовтня 2022 року. 
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!
 

12/09/2022
Відновлення очного навчання

 Увага! Відновлення очного навчання для учнів 1-4 класів.

Шановні  батьки та учні.  Повідомляємо про те, що з 13 вересня розпочинаємо очне навчання для учнів початкових класів. З метою дотримання правил безпечного перебування в закладі навчання буде проводитись у дві зміни:  для  1-2 класів -  з 8.30, для 3-4 класів - з 12.00. Для тих учнів, які не матимуть змоги відвідати уроки в закладі, паралельно проводитиметься  онлайн-навчання.

 

16/02/2022
Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо вас на зустріч із учителями та вихователями 1-х класів, яка відбудеться 18 лютого 2022 року в актовій залі (2-ий поверх). Початок зустрічі о 12 годині.
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог просимо мати захисні маски.

 

15/02/2022
Набір до 1-х класів 2022/2023 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Адміністрація опорного закладу «Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» оголошує набір дітей до 1-х класів на 2022/2023 навчальний рік.
Для зарахування потрібно:
• заява від батьків або опікунів про зарахування до школи;
• копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

28/01/2022
Увага! Карантин!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладі запроваджено дистанційне навчання у зв’язку із зростанням рівня захворюваності учнів та вчителів закладу на сезонні респіраторні хвороби, погіршенням епідеміологічної ситуації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України ГРХ COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами), протоколу №1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 26 січня 2022 року.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ